Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Super fuel maxx yakit tasarrufu

Konu, 'Cordoba' kısmında damalis tarafından paylaşıldı.

1. damalis

damalis SCW Üyesi

84
    12
    8
    ARKADAŞLAR BİR ARKADASIM BU YAKIT TASARRUF CİHAZINDAN ALMAMI SOYLEDI FARK ETTIRIYORMUŞ.,
    95 tl BENDE ALDIM ACABA TAKAN ARKADASLAR VAR MI BİLGİSİ OLAN??

2. REİS38

REİS38 SCW Üyesi

6.334
    1.469
    113
    Bir kaç defa duydum bende ama kullanmadım hiç tecrübe ve gözlemlerini bekliyoruz.

3. YEKTA

YEKTA SCW Üyesi

6.736
    2.404
    113
    bir kullanıcı olarak sen farkları bize yazarmısın 1 kaç gün sonra

4. mudy

mudy SCW Üyesi

51
    20
    8
    tamamen psikolojik. bu tip cihazların ve yakıt&yağ katkılarının tüketime hiç bir etkisi yok.

Bunu beğendi. kfy_can bunu beğendi.
  5. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
    Aynen Katılıyorum, Milyar dolarlık otomobil sektörü bu tip uygulamaları kendisi koyar ürettigi arabaya üstelik sektör için patentini almak da çocuk oyuncagı onlar için :eek:key:

Bunu beğendi. kfy_can bunu beğendi.
  6. damalis

damalis SCW Üyesi

84
    12
    8
    bende firma yetkilisine sordum ay soruyu USA DE 15 milyon araç kullanıyor TR kimsenin haberi yoksa ben napimme getirdi mevzuyu ..
    95 TL %5 indirse kar bakım ıstemıyor takılı kalsın dıyor aldık yazacagım fark ederse :)

7. yukcell88

yukcell88 SCW Üyesi

1.521
    550
    113
  8. tugra kazım

tugra kazım SCW Üyesi

5.106
    2.209
    113
    en son duydugumda fazla abartılı bi tasarruf söylenmişti inandırıcı olmamakla beraber yanlış yakıt tesaplama teknikleriyle yorumlamıştık gecenlere radyoda bende dinlemiştim o firmanın reklamını ama deneyip paylaşırsan ne derece dogru oldugunu senden ögrenmiş oluruz kardeşim

9. Sert@ç

Sert@ç SCW Üyesi

580
    135
    43
    O 95 tlye yakıt alsanız daha iyidi şimdi evinde bir çöp olcak...

Bunu beğendi. EmreKLKSZ bunu beğendi.
  10. mudy

mudy SCW Üyesi

51
    20
    8
    otomotiv test ve arge firmasında çalışan biri olarak 3 senedir hiç görüşmediysek 5-10 tane katkıcı, 5-10 tane de cihazcı mucitlerle!! muhattap olmuşuzdur. samimi şekilde söylüyorum %2 bile çıkan olsa öpün başınıza koyun. artık muhattap bile olmuyoruz bu tip arkadaşlarla.

schumi ve YEKTA bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş