Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sunucu Optimizasyonu Yapılarak Site Hataları Giderilmiştir.

Teşekkürler kardeşim benim,bir yemek ısmarlanmasını hakettin:)

Öğleden sonra 10-15 dakika kadar site kapandı Demekki Serbay iş başındaymış...Eline emeğine sağlık...

10 kb lık resim dosyası yüklerken alttaki hatayı alıyorum [MENTION=40]PATRON[/MENTION] :eek:key:

[DIKKAT]hd.JPG: Bu Eklenti ile maximum eklenti kayıt hafızası 335.99 MB (Megabyte) aşılıyor[/DIKKAT]

[DIKKAT]error: Vermiş olduğunuz URL deki Dosya öngörülenden fazla büyüktür.[/DIKKAT]

url almak istedigimde de karşılaştıgım hata kodu yukarıdaki tynipic'e yükleyebiliyorum oysaki ve JPEG 10 kb büyüklüğünde.. :confused:

Serbayım Vbulletin'in sitesine lisans ile giriş yapıldığında orada Crawler Bot eklentisi olması lazım. O eklentiyi kurabilirsen eğer sitemize giren spiderları da görmüş oluruz. En azından ne zamandan ne zamana sitemizi indexlemeye geldiklerini takip edebiliriz. Böylece hitimizi takibini de gözlerimizle yapabiliriz.

Unutmayalım ki sitede; ne sıklıkla çok spider, o kadar hit demektir :)

vbulletin ayarlarında kimler online kısmında detaylı seçersek botlarıda gösteriyor geçen gün yapacaktım ama vazgeçtim. Aklımda olan şeydi botları takip etmek ama dediğin programı bilmiyordum bi bakalım :)

Geri
Üst Alt