sunroof | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

sunroof

koray.cano

Kayıtlı Üye
arkadaşlar ibizların sunroof tam mı açılıyor yoksa sonunda az birşey kalıyor mu ? benimki tam açılmıyor ama başka arabalara baktığım zaman tam görüyorum sorun bende mi ? nasıl anlarım ?

YCO

Kayıtlı Üye
tamamen kurcaladığından emin misin Koray.. :)

can

Kayıtlı Üye
Koray sızınkının sunroofu nasıl acılıyor ? Eger valfi çevirerek acıyorsan ,son kademedeyken biraz daha cevırererek tamamen acabilirsin.leonlarda böyle oluyor.

koray.cano

Kayıtlı Üye
bizimki çevirmeli can sonunda kadar getiriyorum sonunda az bişi kalıyor kafamı zor çıkartıyorum sunrooftan :)

can

Kayıtlı Üye
benımkıde öyleydi ben tam acmayı bılmıyordum bigun kolu iyice çevirdim baktım açılıyor.Ama açılıncada belli bi hızdan sonra pat pat ruzgardan ses yapıyor.

koray.cano

Kayıtlı Üye
valla anahtarı tam çevirip sonra biraz da bastırarak çevirdim sunroof komple açıldı :D bizim ibizalarda camlar sunroof açık olsun arabadan çık araba kitlemek iste anahtarı sok kitleme yönüne çevirirp bekle snroofla camlar kapanıyor :D

GRKMSRGL

Kayıtlı Üye
koray çevirdiğin düğme sonuna getirdikten sonra oda biraz daha dönüyor ozaman sonuna kadar gidiyor sunroof sonra geri eski konuma konuma geliyor düğme sunroof acık kalıyor

Üst Alt