Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sunroof Tedarik Problemi?

Viso

Kayıtlı Üye
Herkese merhaba,
Mayıs ayı başında 1.2 DSG sunrooflu bir araç için kapora verdim, araç daha önce bayinin listesinde gözüken bir araçtı ve mayıs sonu teslim edileceği söylendi. Gelgelelim mayıs sonuna doğru konu bir bilinmezliğe dönüştü, üretim sürecinde sunroofla ilgili bir sorun varmış, bu sebeple de bir tarih veremez durumda şu anda bayi ve benim de canım sıkılıyor.

Bu konuda daha detaylı bilgi sahibi olan var mı? Bu araçlar ne zaman tedarik edilebilecek? Euro yükseliyor, yarın çıkıp zam yaptık derlerse ne olacak fikri olan varsa paylaşabilir mi?
Teşekkürler.

Evet bazen bu gibi durumlar ile karsilasiliyor sifir arac almak isteyenler beklemek zorunda kaliyor.. siz bayiye baski yaptiginiz surece kaporada verdiyseniz zam gelse dahi etkilenmezsiniz sadece yetkili gisiyle ayrintilari gorustuyseniz aracin gelmesini bekliyceksiniz simdilik tek care istediginiz donanimdaki araci beklemektir..

V. Ceyhun abi bende haziran ayında 1.2 dsg araç siparişi verdim. ama bana ağustos son haftası veya eylül ilk haftası geleceğini söylediler. bayii görüştüğümde haziran ayının sonunda sipariş onayı gelecekmiş net tarihi o zaman belli oluyormuş. ben doğuş seat la görüştüm oda en kötü eylül de aracınızı teslim alırsınız diyor.

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

Evet bazen bu gibi durumlar ile karsilasiliyor sifir arac almak isteyenler beklemek zorunda kaliyor.. siz bayiye baski yaptiginiz surece kaporada verdiyseniz zam gelse dahi etkilenmezsiniz sadece yetkili gisiyle ayrintilari gorustuyseniz aracin gelmesini bekliyceksiniz simdilik tek care istediginiz donanimdaki araci beklemektir..
erdem kardeşim bende kaparo verdim ama fiyat için kesin garanti vermiyorlar. sadece verdiğin kaparo senin için o aracı rezerve ediyorlar.

Fiyat ozamanın kur fiyatından satış yapılır yani eylülde geliyorsa eylül kuruna göre fiyat alınır vw de oyleydı scirocco alacağım zaman 3 ay beklemiştim sansıma kur 1.89 a düstu o sıra ılk fıyattan daha ucuza gelmıstı

Ne yazıkki o zamanki kur neyse o fiyattan alıyorsunuz. ıste saçmalık burada, ya çok artarsa ne olacak. Tabi bunun düşmeside söz konusu. O yüzden dogustan beklemeli araç almamayı tercih ediyorum

Tedarik sorunu sunroof araçlarda oluyor. Ben ilk sipariş verenlerdenim ve 3 ay gibi bir süre bekledim. Araç bulunuyor fakat ülke sıralamasına göre dağıtım yapılıyor. o nedenle de ülkemize geç geliyor.

Cevaplar için teşekkürler, sonunda aracımı cuma günü İzmir'den teslim aldım. Pazar günü de İstanbul yolu yaparak yeni arabamla iyice kaynaştım. İlk 600 km'lik izlenimlerim oldukça iyi, fırsat bulursam detaylı bir şeyler yazacağım.

Cevaplar için teşekkürler, sonunda aracımı cuma günü İzmir'den teslim aldım. Pazar günü de İstanbul yolu yaparak yeni arabamla iyice kaynaştım. İlk 600 km'lik izlenimlerim oldukça iyi, fırsat bulursam detaylı bir şeyler yazacağım.

Hayırlı olsun aracınıza kavuşmuşsunuz. Güzel günlerde kullanın aracınızı

Geri
Üst Alt