Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sunroof perdesi

YasinBay

Kayıtlı Üye
Abiler öncelikle selamlar geçen hafta bı araç aldım Leon 1.6 TDI Style dün akşam sunroofu kapatırken tam kapandığı anda Tekrardan geri attı bunu bı kaç defa üst üste yaptı bende akşam karanlığında pek bakamadım.

Sabah baktım perdenin sol ayağı kırılmış nazar çıktı diyelim buna :D

Asıl sorum şu beni İstanbul Anadolu yakasında yönlendirebileceğiniz öğrenciyim maliyetinin fazla çıkmayacağını düşündüğünüz bı yer var mı ?

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Sunroof perdesi hem heryerde bulunmaz hem de değişimi biraz zahmetli olur, her türlü biraz maliyeti olacaktır. Servisten hem değişimi için ücret isteyin hem de parça kodu ve fiyatını alın, birkaç parçacı ile görüşün onlar kaça satıyorlar fiyat alın. İşçilik sanayide her türlü ucuz olur ama VAG ustası tercih etmeniz avantajınıza olur, büyük ihtimalle bütün tavanın sökülmesi, en azından biraz indirilmesi gerekecektir. Düzgün takılmazsa bolca trim sesiyle uğraşırsınız.

Sunroof perdesi hem heryerde bulunmaz hem de değişimi biraz zahmetli olur, her türlü biraz maliyeti olacaktır. Servisten hem değişimi için ücret isteyin hem de parça kodu ve fiyatını alın, birkaç parçacı ile görüşün onlar kaça satıyorlar fiyat alın. İşçilik sanayide her türlü ucuz olur ama VAG ustası tercih etmeniz avantajınıza olur, büyük ihtimalle bütün tavanın sökülmesi, en azından biraz indirilmesi gerekecektir. Düzgün takılmazsa bolca trim sesiyle uğraşırsınız.
Cevabın için teşekkür ederim abi.

Peki Anadolu yakasında bildiğin güvendiğin bağ grubu ustası var mı ?

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Ben genelde bu tarz işlemler için yetkili servise giderim, o yüzden usta konusunda yardımcı olamayacağım ama bilen çıkar illa ki

öncelikle selamlar geçen hafta bı araç aldım Leon 1.6 TDI Style dün akşam sunroofu kapatırken tam kapandığı anda Tekrardan geri attı bunu bı kaç defa üst üste yaptı bende akşam karanlığında pek bakamadım.

Sabah baktım perdenin sol ayağı kırılmış nazar çıktı diyelim buna :D

Asıl sorum şu beni İstanbul Anadolu yakasında yönlendirebileceğiniz öğren

sponsporumuzdan destek almanızı tavsıye ederım @OTO DÜNYASI

Geri
Üst Alt