Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

sunroof patladı

allah allah yastığa baksen şaşırdım buyuk gecmiş olsun yalnız gizemli bir durum söz konusu.kendinden eminseniz dava açabilir yuksek tazmınatlar kazanabilirsiniz

çok geçmiş olsun, yüksek hızda da olabilirdi, ucuz atlatılmış. Umarım garantiniz devam ediyordur.

Cevaplarınız için teşekkürler arkadaşlar aracın garantisi devam ediyo aracı alalı daha bir sene olmadı bugün götürdüm doğuş otoya taş gelmiş garantiye girmez dediler çevre yolunda nasıl taş gelecek dedim daha önce gelmiştir orda patlamıştır dediler saydım sövdüm hepsine neyse dedim artık kaskodan yapılıyo

Doğuş oto zaten neyi kabul etti ki? Ne için gidersen git, sürekli verilen cevap hep kullanıcı hatası. Satana kadar yalarlar,sattıktan sonra yüzüne bile bakmazlar. Emisyon muhabbetine kol gibi geçirdiler ve geçirmeye de devam edecekler. Beter olsun üç kağıtçılar.

geçmiş olsun, öncesinde kılcal bir çatlak olabilir gözle görülmeyen, bildiğim kadarı ile oldukça hafif yapılıyor sunroof, size birşey olmamış çok şükür

cok gecmıs olsun cana gelecegıne mala gelsın önemlı olan bu,hersey zaten kullanıcı hatası alayı dumencı bunların

Geri
Üst Alt