Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sunny nav 001

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DOUKAN

Kayıtlı Üye
Ürün sıfırdır hiç açılmadı bende 2 tane olduğundan satıyorum.İnternette farklı fiyatlar var ben 140 TL'ye vermeyi düşünüyorum...

http://i1103.hizliresim.com/2011/3/4/9393.jpg

Ekran Boyutu 3,5 " Bluetooth Hayır/Yok Desteklediği Formatlar MP3, MP4, WMA Tanımlı Şehir Sayısı 81 Adet Kamera Hayır/Yok Ücretsiz Harita Güncelleme 1 Yıl Dahili Bellek 64 MB Arttırılabilir Hafıza Evet/Var Max. Bellek Desteği 8 GB Sesli ve Görsel Yol Tarifi Evet/Var Ekran Çözünürlüğü 320 - 240 px 3D Harita Görüntüsü Evet/Var Dokunmatik Ekran Evet/Var Harita Yazılımı 2010Q2 INFOTECH COMBİNED 9.0 Harita Özellikleri TELEATLAS & INFOTECH FM Transmitter Hayır/Yok İşletim Sistemi Microsoft Windows CE.NET 6.0 Similasyon Evet/Var Batarya Ömrü 4 saat Kutu İçeriği ARAÇ İÇİN VAKUMLU SABİTLEYİCİ VE TUTUCU, MİNİ USB KABLO, ARAÇ ÇAKMAK GİRİŞİNDEN ŞARJ ADAPTÖRÜ Boyutlar (GxDxY) 100 x 76 x 11,9 mm Garanti Süresi: 24 Ay

Hayırlı satışlar dou...................

yavru ben alıyorum bunu cennette senden teslim alırım fiyatta anlaşırız:)

Tamam abim nasıl istersen anlaşırız tabi senin canın sağolsun para lafı bile olmaz... =)

eyvallah kardeşim haberleşelim yarın akşam alırım senden:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt