Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Şubat Ayında Muayeneye Girecek Aracım YARDIM!

peki birşey daha soracağım arkadaşlar:

bu muayene ücretlendirme işi nasıl oluyor?

135 tl otomobil valla sıkıntı benide basıyor -5 yaya ve 18 jantlardan dolayı

hatanı düzeltip gittinmi ücret yok

ozancım sakın egzos emisyon pulu almayı unutma...ayrıca dudulluya gitme ! :)

yay ve jant ı bilemiyorum..emniyet kemerlerinin hepsinin çalıştığından emin ol,aracının cezası var mı onları öğren eğer varsa ödemen gerekiyor

aybars neden dudulluya gitmesin yada gitmeyelim ben öncekini orda yaptırdım

aybars neden dudulluya gitmesin yada gitmeyelim ben öncekini orda yaptırdım

abi ben filmden ceza yediğimde kendi arabamı ve yengemin arabasını oraya götürdüm muayneye..çok kalabalık oluyor,çalışan elemanlar ılımlı değiller.kurallara çok sadıklar genelde.birşey bulsakta taksak diye uğraşıyorlar..

ayrıca bir arkadaşımın motorunu götürmüştük..ufak boylu bi çalışan var ama ismini bilmiyorum küçük gösteriyor..tutturdu bu motorda egzos var diye ki hiçbir şey yoktu.bilgili değildi..aynı kişi bizim ömercanada çok zorluk çıkartmıştı..ben bundan sonra ya sultanbeyli ya şile ya da izmitte yaptırırım

ben geçen dudulluda yaptırdım sadece yay yoktu ve geçtim filmlerde hafif kusur yazarak gene şansımı deneyeceğim

Geri
Üst Alt