Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Şubat Ayında Muayeneye Girecek Aracım YARDIM!

valla Serhat sıkıntısız olsun diye Çatalcaya bile gitmeye razıyım :)

valla Serhat sıkıntısız olsun diye Çatalcaya bile gitmeye razıyım :)

abi bizim kaportacılar dudullu falan çok sorunlu diyolar heryere araba götürdükleri için sultanbeyli bu konuda en ılımlı yer benim tercihim orası açıkcası....:eek:key:

1 ay önce:Biraz alçaltılmış, ojinal jant lastikli oto muayeneye giriyor, kaldırımı simüle eden bir düzenek yapmışlar, oradan geçirtmişler, sürterse, yaylar sökülecekmiş.

çok sorun olacağını düşünüyosan bir muameleci önerebilirim. her türlü geçersin;)

muayeneye mımarsınana gıt ogun adam benım aracla ugrastı dıgerlerı ıkı dakıkada gırdı cıktı pek fazla sıkmıyor dıye duydum bırde onceden ıntten randevu al

bugün connectin bakımını yaparken kazık yedik yarın tüv yolu göründü :D muayene süresi dolmş 1 ay falan önce :D

muayeneye mımarsınana gıt ogun adam benım aracla ugrastı dıgerlerı ıkı dakıkada gırdı cıktı pek fazla sıkmıyor dıye duydum bırde onceden ıntten randevu al

mehmet abi kornam orjinal. belki sen 17" lisindir diye sıkıntı yaşamamışsındır bilemiyorum. lastikle çamurluk arasındaki mesafe belki ondan kurtarmış olabilir. Aklımda mimarsinan da var abi iyice bir araştırıp ona göre seçicem artık gideceğim yeri

Geri
Üst Alt