Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Şuana kadar en çok sevdiğiniz bilgisayar oyunu.

gta,football manager,gran turısmo,hard truck

resident evil tutkunluğuyla başldık oyun dünyasına tek gecerim halen o seriyi. en son crysis ve call of duty serisi cok süper olmuş

en en'se Metal Gear Solid..
ben pc için olan versiyonunu arıyordum bulamamıştım bi süre önce. Yoksa başlamak istediğim bir seridir MGS.

Çok sevdiklerim arasında;

GTA 4
CS :)D)
Warcraft
NFS U2 var.

Zirvede ise

** MAX PAYNE ** serisi var. Konusu ve konuyu işleyişiyle, oynanabilirliğiyle bambaşka bi oyun. Hatta, sömestr tatili gelsin de, Max Payne ve NFS U2 yi tekrar kurayım da bitireyim diye düşündüm şimdi. (Max Payne 2 yi 3 kere falan bitirdim sanırım, 1 i de yine bi 3 kere bitirmişimdir.)

Age of Empires 2 & Conquerors,Carmegeddon,Cs,GTA,NFS,Tiberium Sun,Red Alert,Worms,PES,Grand Turismo,Monster Truck Madness...

Call of Duty favorim bilgisayarda.
PS3' te FIFA sonra PES

arkadaşlar Call of Duty tarzında, onun kalitesinde olmasa da tavsiye edebileceğiniz oyunlar var mı?

Şuana kadar en çok sevdiğiniz bilgisayar oyunu/oyunları hangileri arkadaşlar? Ben Call of Duty, Mafia, NFS II SE, NFS Underground I, Half-Life ve expansion paketleri, ve Half-Life II den büyük zevk aldım. Sizlerinki neler? :)

Araba üzerine olan oyunlarda Arcade seviyosun sanırım :)

NFS3 Hot Pursuit ti en sevdiğim oyun bugüne kadar.

1.) Counter-Strike :)
2.) Playstation 2-3 - Pes
3.) Telefonda konuşurken icytower oynamakta güzel ve rahat oluyo :)

Playstation da Gran Turismo serileri bana oynarken inanılmaz zevk verirdi.
Bilgisayarda ise NFS Most wanted ı baya beğenmiştim.

Geri
Üst Alt