Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Su lekeleri

ARİF0695

Kayıtlı Üye
Selamunaleyküm abilerim kardeşlerim aracımın ön ve arka camında silecek izleri ve sunroof ta sildiğim halde çıkmayan su lekeleri var ne yapmamı önerirsiniz bi ilacı falan var mı şimdiden sağolun

Sent from my iPhone using Tapatalk

Olum sana söyledik ya kaç defa alla alla alemsin Arif değişiksin cidden :) sirkeli su ile arabanı yık yada direk olarak sirke ile ama elmalı sirke ile onu bir püskürtme şişesine koy ve oradan püskürt sil gitsin :)

@ardaoztekin benim kaporta da kardan yada yağmurdan bilmiyorum ben kar die tahmin ediyorum kayak merkezine gidip geldikten sonra oldu bazı lekeler var görünmüyor yada dikkat çekmiyor ben hariç gözümden fazla baktığım için onlara ne önerirsin varmı bi çözümün o_O

@ardaoztekin benim kaporta da kardan yada yağmurdan bilmiyorum ben kar die tahmin ediyorum kayak merkezine gidip geldikten sonra oldu bazı lekeler var görünmüyor yada dikkat çekmiyor ben hariç gözümden fazla baktığım için onlara ne önerirsin varmı bi çözümün o_O

o konuda pek bir bilgim yok ama istersen cila atabilirsin arabana :)

aleykumselam daha once hic basima gelmedi ama internette würth meguiars sonax gibi markalarin cam temizleme spreyleri veya kopukleri var onlari deneyebilirsiniz.umarim ise yarar.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bu arada sararmış farlarınız sinek ilacı ile temizlemeniz mümkündür...

Özel bi yat kaptaniyim kışın yağmur çamur cam givi teknelerimizi baya bi karartır bide lekeler bırakır bunun çözümü vepaplan diye bi ilaç 5lt sıvısı 60-70 tl civarında marin marketlerde biri bana sirkeyi önerdi ne zaman yıkasam tekneyi cilalı gibi parlar uzaktan sigara yakar izlerim :) koku olayı yarım saat kalıyor sonra uçup gidiyor 1 kova suya çay bardağı sirke birazda pril koyun tertemiz olur evelallah :)

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt