Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

şu kafası karışık kardeşinize yardım edin

bravo 1.6lt dizel 120 bg güzel araba 45000tl.ben olsam bunu alırım bu motora çok ucuz;)

bende 1.6 tdi dsg var inanılmaz memnunun çok rahat seri bir araba .Yağ gibi akıyor rahat konforlu hemde spor bi araç.Kesinlikle tavsiye ederim çok da az yakıyor kafan rahat olur istediğin yere gidersin düşünmeden :)

hayırlısı olsun diyelim...

ben 1.6 tdi dsg + agra jant ve sounrouf 49500 e aldım tai şimödi bin 2 bin lira daha pahalı galiba ben alalı 4 ay oldu

ben bi inceliyeyim malum arabasız kaldım araba almam lazım :)

tek kapı alma durumum olsa tekrar bocanegra alırdım ama malesef 4 kapılı bi araç almam lazım

sciroccodan sıkıldın mı :rolleyes: Allah affetsin =) guliatte al değişik araç

hayrılısı olsun. altea XL i yine tavsiye ediyorum eğer isterseniz müsait olduğunuzda aracımı kullandırabilirim. leon olabilir diyorsanız da abimde leon var hatta üye otomobilleri kısmında arabasının resimleri vardı. 34 bcj 47 plakalı konu. arabasından oldukça memnun dolayısıyla herkese de gönül rahatlığıyla tavsiye ediyor.

alfa romeo yu logosundan dolayı pek sevmiyorum :)

leon olabilir evet otomatik dizel temiz bi araç bulursam alıcam veya sıfır alacam

dizel otomatik alacam diye ilan bakmaya başladım

Golf R a karar kıldım sanırım golf R alacam :D ula ne kararsızım leon alacam diye gidip scirocco almıştım geçende :D

Geri
Üst Alt