Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Şu işlemi nerede, kaça yaptırabilirim?

Konu, 'Mk4 (2002-2008)' kısmında Birkan6161 tarafından paylaşıldı.

1. Birkan6161

Birkan6161 SCW Üyesi

647
    182
    43
    Öncelike foto __NRS__ nickli abime aittir, izinsiz koyduğum için özür diliyorum ama daha iyi anlatan bir resim yok :)

Bende aracıma bu şekilde plakaların olduğu yere ön ve arka tamponu bu şekilde siyah yapıp daha agresif bir görünüm kazandırmak istiyorum.

Nerede yaptırabilirim ve kaça patlar? İstanbul avrupa yakasındayım bahçelievlerde oturuyorum..

[​IMG][/URL]

2. CUPRA BOCANEGRA

CUPRA BOCANEGRA SCW Üyesi

539
    189
    43
    Bi ara bende yaptırmak istemiştim bir kaç yere sordum uğraşamayız demişlerdi sonra burdan gmg garage özel msj gönderdim bir sene oldu cevap gelmedi yani ben ankara'da yaptıracak yer bulamadım umarım sen istanbulda bulursun :)

3. Ali

Ali SCW Üyesi

1.661
    366
    83
    tabelacılar yapar bu işlemi bence..onlara danışın

4. Birkan6161

Birkan6161 SCW Üyesi

647
    182
    43
    Bulunduğum yerde bir kaç alt caddede doğrusu bir cadde boyu tuning dükkanları mevcut.. Başka bir forumda arkayı önü komple 50 TL'ye halledersin dediler :)

Haftaiçi gidip bir soracağım.. Plakalıkları söküp çift taraflı bant ve silikon yardımıyla yapıştırıcam..

Tabelacıdanda fiyat aliyim tabiki :) Onlardada kaliteli folyolar olabiliyor..

Bilindik daha önce yaptıran varsa forumda diye o yüzden sormuştum..

Haftaiçi fiyat aldığımda buradanda bildiririm..

5. YEKTA

YEKTA SCW Üyesi

6.736
    2.404
    113
    güzel kardeşim 50ye 100 e bakma kast/cast folyo denilen bir malzeme var bu ticari araçların kaplandığı malzeme ondan yaptır.20 ye de yaptırırsın ama bahsettiğim malzeme ömürlük bişey

6. coccinea

coccinea SCW Üyesi

238
    42
    28
    ben boyama ile yaptırdım gayet güzel oldu valla :)

7. 18891945

18891945 SCW Üyesi

784
    122
    43
  8. goretek

goretek SCW Üyesi

195
    25
    28
    Bu işlemi Reklam ve Tabela işi ile ugraşan yerlerde sabah saatlerinde yaptırabilirsiniz diye düşünüyorum:) ama ben bugun böyle birşey yaptırsam plastidip alıp bi kalıp çıkarıp onunla yapmayı düşünürdüm (plastidip uygulamalarını forumda yapan arkadaşlar var onlarla bir görüşün derim )

Sayfayı Paylaş