Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

şu fiyatlar nasıl acaba?

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında OGUZHAN00891 tarafından paylaşıldı.

1. OGUZHAN00891

OGUZHAN00891 SCW Üyesi

107
    0
    16
    Sayın arkadaşlar bugün nevşehir de bu işi yapan birkaç yerden en iyi olduğunu düşündüğüme gittim ve şu fiyatları aldım:üstadların onayını almak istedim.saygılar...

Fly audıo marka dvd:2000 tl(navi,kamera plaka üstüne yapışıyormuş hediye ve destekliyor,bluetooth,7 ınc,hd ekran,falan filan işte.)
    3m kask folyo tavan:250 tl
    lumar cam filmi(sadece ön iki cam):100 tl
    kaput filmi a kalite(kaput,ön arka tampon,çamurluklar,maşpiyeler,kapı kolu tutacak içleri):850 tl
    park sensörü:cobra(dediğine göre serviste bunu orjinal olarak takıyormuş):350 tl
    carmax(veya conmax falan):220 tl

evet üstadlar fiyatlar bunlar.ne dersiniz biryorum yapın lütfen.

2. fnasif

fnasif SCW Üyesi

5.483
    284
    83
    Oğuzhan hocam, ilk 150km'deki yorumlarını biliyordum bu sen misin yahu? Yoksa şifreyi mi kaptırdın naaptın :D:D arabaya yüklenmeye başlamışın hayırlısı olsun hocam, araba sevdası yüzünden evi ihmal etme, bunu hepimiz yapıyoruz yakında SCW erkeklere karşı hanımlar taarruza geçecek duman attırıacaklar kocalarına :D:D

3. Z

Z SCW Üyesi

663
    2
    18
    dvd için başka marka düşün o fiyata neler var
    film 2 cam için fazla
    tavan normal ama özellikle 3m olsun dikkat edin
    kaput filmine çoşmuşlar usta
    cobra iyidir uygun

4. FRTVATANSEVER

FRTVATANSEVER SCW Üyesi

66
    0
    6
    abi ben aksarayda 3m kaplama için tavan arka tampon ve aynalar için 300 lira fiyat aldım en uygun,kaplama fiyatı iyi bence

5. OGUZHAN00891

OGUZHAN00891 SCW Üyesi

107
    0
    16
    Valla arabayla yatar kalkar oldum.ne yaparımda daha güzelleştiririm diye düşünür oldum.yani leon değil de başka bişey alsaydım eminim böyle bir sorunla karşı karşıya kalmazdım.araba sanki beni modifiye et der gibi duruyor üstadlar.valla paraya kıyacaz çaresi yok.

6. ynr03

ynr03 SCW Üyesi

996
    108
    43
    Abi double olarak tavsiyem JVC ye yönel-2000e neler bulursun neler,
    Tavan kaplamayı 150ye,
    Cam filmi(5cam ve ön kelebekler dahil-arkalar hariç) 180e,
    Orta fiyatta iyi bi park sensörünü 150ye hemen yarın yaptırırdım sana burda olsan yada yolun düşer ise..

7. FRTVATANSEVER

FRTVATANSEVER SCW Üyesi

66
    0
    6
    yenercim slm bu verdiğin kaplama fiyatı 3m midir acaba?

8. ynr03

ynr03 SCW Üyesi

996
    108
    43
    abi olumsuz,3M değil.

9. KAPTAN

KAPTAN FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

9.428
    1.443
    113
    fly marka ingilterede şuaralar çok meşhur olsada türkiye pazarına yeni yeni giriyor bir yorum yapamayacağım diğerlerinin fiyetıda uygun gibi

10. FRTVATANSEVER

FRTVATANSEVER SCW Üyesi

66
    0
    6
    o zaman fiyat çok uygun sayılmaz normal yani ben biraz araştırdım,aracım şu an orjinal yapsam mı yapmasam mı tereddütteyim bende fakat genelde 3m tavsiye ediolar yaptırırsam 3m yaptırıcam yani

Sayfayı Paylaş