Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Su fıskiyesi hakkında.

H.G.Koçer

Kayıtlı Üye
Herkese merhabalar hayırlı bayramlar arkadaşlar merak ettiğim bir konu var mk3 leonda su fıskiyeleri klasik şekilde her fıskiye de 3 adet delik var bunları deliksiz direk püskürtücüye dönüştürmek mümkün müdür. Mk2 leonlardaki gibi olmasını istiyorum daha önce yapan veya parça kodu verebilecek olan var mı ?

Herkese merhabalar hayırlı bayramlar arkadaşlar merak ettiğim bir konu var mk3 leonda su fıskiyeleri klasik şekilde her fıskiye de 3 adet delik var bunları deliksiz direk püskürtücüye dönüştürmek mümkün müdür. Mk2 leonlardaki gibi olmasını istiyorum daha önce yapan veya parça kodu verebilecek olan var mı ?
Mümkün tabiki sadece suyun çıktığı delikli parça değişimi yapılarak halledilir tek delikli olanlar ile wv parçasından bakılıp değişimi yapılır hiç kesme biçme yapılmadan

kurye ile elden teslime verildi

Merhaba;

Kendi aracımda bu işlemi gerçekleştirdim parça kodu : 5M0 955 985 C.İşlemi kendim yaptım sökmesi takması çok çok basit 3-5 dk alıyor parça fiyatı:30 tl

aynen, ben de yapmak istiyorum, yukarıda belirtilen parça kodunu temin ederseniz sök tak şekilde 5dk da yapabilirsiniz. Ben temizlemek için sökmüştüm, hortum ve soket bağlantısı var (soket ne işe yarıyor anlamadım ama, ısıtmalı cam/far yıkama yok diye biliyorum benim araçta) onları çıkarıp yenisini takmanız yeterli

Geri
Üst Alt