Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Su Alma Problemi

sonucuda paylaşırsınız inşallah :)

yok hani ördeklerin neslinin devamı açışından @tugra kazım

malum yağışlar başladı kış önümüzde, sol sürücü ve yolcu paspaslarının altında yoğun bir şekilde su olduğunu gördüm :) ilk fırsatta sanayi gittim kaportacı hacı amca hemen fitillerden dedi kapı kapalı ilen hafif boşluk oluştuğunu söyledi halletti ama biraz incelediğimde fitillerde ıslaklık olmadığını gördüm kafama takıldı netten biraz araştırdım aracım sunroof'lu genelde giderleri tıkanıyormuş incelediğimde sürücü tarafındaki kapı menteşesinin orda bulunan giderin olmadığını farkettim ön kaput açma yerinin bulunduğu pilastik aksamı sökerek gider hortumuna ulaştık hortum yerinden kurtularak suyu içeri veriyormuş... :eek:key:

geçmiş olsun dostum. umarım çaresini bulursun

Sonunda kaportacıya gittim. Kapı altındaki giderlerin tıkalı olduğunu açtıklarını artık su almayacağını söylediler. Ama yine yağmur suyunu aldı. Herhalde fitilleri değiştirecem. Ama Sanki çok pahalı.

Sonunda kaportacıya gittim. Kapı altındaki giderlerin tıkalı olduğunu açtıklarını artık su almayacağını söylediler. Ama yine yağmur suyunu aldı. Herhalde fitilleri değiştirecem. Ama Sanki çok pahalı.

Kapı ayarlarını yaptırın, en son çare fitil almaya bakın derim :eek:key:

Geri
Üst Alt