Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Style Ibiza ;)

Maşallah kardeşim... Difüzör ve uçlar çok iyi olmuş... Lip çok önde duruyor gibi geldi bana sadece... Marşpiyel, jant ve yay yapabilirsin... aynaları piano black kaplat derim... :)

Bu Difüzör dediğiniz tırtıklı kısım varya o tampona yapışma felan mı ? Nasıl oluyor ? :)
Bu arada güzel olmuş.
Bu lipler meşhur oldu artık...

Bu Difüzör dediğiniz tırtıklı kısım varya o tampona yapışma felan mı ? Nasıl oluyor ? :)
Bu arada güzel olmuş.

Difüzör denilen parça tampona yapıştırılıyor çeşitli modelleri var piyasada... Lip e gelince ben cupra lipleri tercih ederim...

Çok güzel olmuş bencede. Bende lip in biraz önde olduğunu düşünüyorum sadece. Geri kalanı çok iyi

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tatlı olmuş.Maşallah...

Bu arada güzel olmuş.

Difüzör denilen parça tampona yapıştırılıyor çeşitli modelleri var piyasada... Lip e gelince ben cupra lipleri tercih ederim...

Çok güzel olmuş bencede. Bende lip in biraz önde olduğunu düşünüyorum sadece. Geri kalanı çok iyi

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Teşekkürler arkadaşlar,arkadaş sağ olsun lipi takarken uymayacağını söylemiştim ama ısrarla olacağını belirti bastı vidaları,biraz önde duruyor evet ama göz alışıyor bir süre sonra,o uzunluk işime yarayabilir liftin takmayı düşünüyordum,dışta durması bu konuda işime yarayabilir liftinleri takınca çok rahatsız edici durursa eğer,yedekte duran cupra lipe dönüş yapabilirim. Difüzör yapıştırılıyor ve en alttan uçtan iki vida ile destekleniyor.

araba yanıyor maşaallah nazar değmesin.
jant lastik bu işi bitirir

Geri
Üst Alt