Style Ibiza ;) | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Style Ibiza ;)

Leonm@nia

Kayıtlı Üye
Maşallah kardeşim... Difüzör ve uçlar çok iyi olmuş... Lip çok önde duruyor gibi geldi bana sadece... Marşpiyel, jant ve yay yapabilirsin... aynaları piano black kaplat derim... :)

bora55

Kayıtlı Üye
Bu Difüzör dediğiniz tırtıklı kısım varya o tampona yapışma felan mı ? Nasıl oluyor ? :)
Bu arada güzel olmuş.
Bu lipler meşhur oldu artık...

Leonm@nia

Kayıtlı Üye
Bu Difüzör dediğiniz tırtıklı kısım varya o tampona yapışma felan mı ? Nasıl oluyor ? :)
Bu arada güzel olmuş.
Difüzör denilen parça tampona yapıştırılıyor çeşitli modelleri var piyasada... Lip e gelince ben cupra lipleri tercih ederim...

omrgngr

Kayıtlı Üye
Çok güzel olmuş bencede. Bende lip in biraz önde olduğunu düşünüyorum sadece. Geri kalanı çok iyi

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

xpress8665

Kayıtlı Üye
Bu arada güzel olmuş.
Difüzör denilen parça tampona yapıştırılıyor çeşitli modelleri var piyasada... Lip e gelince ben cupra lipleri tercih ederim...
Çok güzel olmuş bencede. Bende lip in biraz önde olduğunu düşünüyorum sadece. Geri kalanı çok iyi

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Teşekkürler arkadaşlar,arkadaş sağ olsun lipi takarken uymayacağını söylemiştim ama ısrarla olacağını belirti bastı vidaları,biraz önde duruyor evet ama göz alışıyor bir süre sonra,o uzunluk işime yarayabilir liftin takmayı düşünüyordum,dışta durması bu konuda işime yarayabilir liftinleri takınca çok rahatsız edici durursa eğer,yedekte duran cupra lipe dönüş yapabilirim. Difüzör yapıştırılıyor ve en alttan uçtan iki vida ile destekleniyor.

ROY

Kayıtlı Üye
araba yanıyor maşaallah nazar değmesin.
jant lastik bu işi bitirir