Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Style Body kit hakkında

efe karayel

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım 2016 model style paket mk3 aldım aracıma body kit hakkında bilgi alabilirmiyim önereceğiniz kişi varmı Ankara da yaşıyorum araştırmalarım sonucunda Ankarada plastik body kit yapan yer bulamadım İstanbul'dan birileri ile görüştüm parçalara işlem yapılması gerektiğini söylediler bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim. IMG-20180912-WA0034.jpgIMG-20180912-WA0030.jpgScreenshot_20180912-094636.jpg

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Ekli dosyalar

• IMG-20180912-WA0033.jpg
    IMG-20180912-WA0033.jpg
    98 KB · Görüntüleme: 28
İşlem yapılması gerekiyor derken tam olarak ne demek istediler, bizde trakyadaki bi kaç arkadaşın mk3 araçlarına boyalı olarak marşpiyel,spoiler,spoiler altı çıta, difüzör,lip gibi parçaları sipariş verip montajlarını kendimiz yaptık silikon ve vida sıkmak dışında pek işlem yapmadık.

Trakya'dan gönderildi..

İşlem yapılması gerekiyor derken tam olarak ne demek istediler, bizde trakyadaki bi kaç arkadaşın mk3 araçlarına boyalı olarak marşpiyel,spoiler,spoiler altı çıta, difüzör,lip gibi parçaları sipariş verip montajlarını kendimiz yaptık silikon ve vida sıkmak dışında pek işlem yapmadık.

Trakya'dan gönderildi..
İşlem derken kesme biçme işlemi ve tam olmuyor gibi söylentiler duydum ne derece doğruluğu var bilmiyorum. Sizin araç style paket mi?

İşlem derken kesme biçme işlemi ve tam olmuyor gibi söylentiler duydum ne derece doğruluğu var bilmiyorum. Sizin araç style paket mi?

Benim kendi aracım mk2 copa plus ama uygulama yaptığımız araçlar arasında mk3 style pakette var fr da var.Zaten spoiler,spoiler altı çita,marşpiyel gibi parçalar farklılık göstermiyor ve direk uyuyor sadece lip ve difüzör farklılık gösteriyor.

Trakya'dan gönderildi..

Geri
Üst Alt