• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Style Body kit hakkında

efe karayel

Kayıtlı Üye
İsim
Emre Tekin
Nereden
Ankara
Araç
Leon 1.6 TDI Style
Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım 2016 model style paket mk3 aldım aracıma body kit hakkında bilgi alabilirmiyim önereceğiniz kişi varmı Ankara da yaşıyorum araştırmalarım sonucunda Ankarada plastik body kit yapan yer bulamadım İstanbul'dan birileri ile görüştüm parçalara işlem yapılması gerektiğini söylediler bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim. IMG-20180912-WA0034.jpg IMG-20180912-WA0030.jpg Screenshot_20180912-094636.jpg

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Ekli dosyalar

AdeM59

Trakya Bölge Sorumlusu
İsim
Adem TENEKECİOĞLU
Nereden
Tekirdağ
Araç
Leon 1.6 TDI Copa Plus
Plaka
59 FR 232
İşlem yapılması gerekiyor derken tam olarak ne demek istediler, bizde trakyadaki bi kaç arkadaşın mk3 araçlarına boyalı olarak marşpiyel,spoiler,spoiler altı çıta, difüzör,lip gibi parçaları sipariş verip montajlarını kendimiz yaptık silikon ve vida sıkmak dışında pek işlem yapmadık.

Trakya'dan gönderildi..

efe karayel

Kayıtlı Üye
İsim
Emre Tekin
Nereden
Ankara
Araç
Leon 1.6 TDI Style
İşlem yapılması gerekiyor derken tam olarak ne demek istediler, bizde trakyadaki bi kaç arkadaşın mk3 araçlarına boyalı olarak marşpiyel,spoiler,spoiler altı çıta, difüzör,lip gibi parçaları sipariş verip montajlarını kendimiz yaptık silikon ve vida sıkmak dışında pek işlem yapmadık.

Trakya'dan gönderildi..
İşlem derken kesme biçme işlemi ve tam olmuyor gibi söylentiler duydum ne derece doğruluğu var bilmiyorum. Sizin araç style paket mi?

AdeM59

Trakya Bölge Sorumlusu
İsim
Adem TENEKECİOĞLU
Nereden
Tekirdağ
Araç
Leon 1.6 TDI Copa Plus
Plaka
59 FR 232
İşlem derken kesme biçme işlemi ve tam olmuyor gibi söylentiler duydum ne derece doğruluğu var bilmiyorum. Sizin araç style paket mi?

Benim kendi aracım mk2 copa plus ama uygulama yaptığımız araçlar arasında mk3 style pakette var fr da var.Zaten spoiler,spoiler altı çita,marşpiyel gibi parçalar farklılık göstermiyor ve direk uyuyor sadece lip ve difüzör farklılık gösteriyor.

Trakya'dan gönderildi..

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar(Toplam:2) Üyeleri Gör
Üst Alt