Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Stylance hakkında.

azizbaba61

Kayıtlı Üye
Merhaba Scw ailesi. Buradan okuduğum bir çok bilgiyle aracım hakkında daha fazla şeyi öğreniyorum sayenizde. Forumda arayıp bulamadığım iki konu var.

1- Aracım ile kasislerden geçerken tıs tıs gibi bir ses çıkıyor. Bu, otobüslerden gelen ses ile aynı. Camı sürekli kapalı kullandığım için ilk defa bugün duydum. Bu amortisörlerden geldiği belli de, sıkıntı mı var yoksa bu aracın bir özelliği mi? Bugün sanayide ayak üstü bir ustaya sordum, araç garantili dediğimde salladı zaten başından ve evet aracın özelliği dedi daha sesi duymadan, araca binmeden.

2- Koltuklara kılıf aradım tüm Nazilli'de. Fakat aracımızda yan taraflarda airbag olduğundan ve 2 bölmeli arka koltuk olduğundan kılıf yok. Özel diktirilecek ya da servisten alın diyorlar. Servisin fiyat listesinde yok böyle bir aksesuar. Bunu nereden bulabilirim ve serviste var mıdır? Aşağıdaki linkte özel dikim olduğu söyleniyor buldum bir tane ama işe yarar mı?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...oto-koltuk-kilifi-dosemecioglu-85811511/detay

Şimdiden zaman ayırıp okuduğunuz ve cevapladığınız için teşekkür ederim.

1- Aracım ile kasislerden geçerken tıs tıs gibi bir ses çıkıyor. Bu, otobüslerden gelen ses ile aynı. Camı sürekli kapalı kullandığım için ilk defa bugün duydum. Bu amortisörlerden geldiği belli de, sıkıntı mı var yoksa bu aracın bir özelliği mi? Bugün sanayide ayak üstü bir ustaya sordum, araç garantili dediğimde salladı zaten başından ve evet aracın özelliği dedi daha sesi duymadan, araca binmeden.

Sıkıntı yok arıza degil normal bir ses çok teknik bilgim yok ama gönlün rahat etsin sorun degil servise gitmene gerek yok benim hoşuma bile gidiyor hatta
:)

tıstıs sesınde sorun yok aksıne guzel bır sey bu ses aracın kasıslerden yumusak gecmesı ve daha yumusak bır gecıs ıcındır o

Sıkıntı yok arıza degil normal bir ses çok teknik bilgim yok ama gönlün rahat etsin sorun degil servise gitmene gerek yok benim hoşuma bile gidiyor hatta
:)
benimde çok hoşuma gidiyor zaten hatta otobüs sürüyor gibi geliyor :D

valla bu ses olayı benimde hoşuma gidiyor :D özellikle duymak için camı bile açıyorum bazen :D

Herkese teşekkürler. 1. sorum ile ilgili bir bilgisi olan var mı acaba?

Aksine benim hoşuma gidiyor o ses. Tıs tıs yumusak bır sekılde. Kılıf geçirmek yerine yeni yüzey diktirin daha iyi en azından üstünü kapatmıyor airbagin ve açılacağı şekilde dikiliyor

dostum kılıf işine hiç girme , çok kötü duruyor. oturacağın yere küçük paspas, kilim tarzı bişey koy, daha iyi olur bence...

dostum kılıf işine hiç girme , çok kötü duruyor. oturacağın yere küçük paspas, kilim tarzı bişey koy, daha iyi olur bence...
aslında onu da buldum da onun da rengi bi tuhaftı hacı arabası gibi oluyor ondan sonra. Ama orjinalde yaptırırsak güzel olur ama pahalı olur tabii varsa serviste

Geri
Üst Alt