Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

strafor üretimi

Konu, 'Sohbet' kısmında mbarman tarafından paylaşıldı.

1. mbarman

mbarman SCW Üyesi

102
    13
    18
    mrb arkadaşlar.
    strafor üretim tesisi kurmayı planlıyorum. çevrenizde bu iş kolunda çalışan, üretim yapan, makine ve ekipman üreten tanıdıklarınız varsa onların bilgi ve tecrübelerinden ciddi anlamda faydalanmak isterim. yardımı dokunan herkese şimdiden teşekkürler

2. Vakay

Vakay SCW Üyesi

106
    17
    18
    ben ambalaj fuarıydı sanırım orada çinli birkaç firma görmüştüm ama alanım olmadıgından isimlerini bilmiyorum.

3. - 48 -

- 48 - SCW Üyesi

1.987
    633
    113
    antalyada bir arkadaşımın fabrikası vardı..ama çook zamandır görüşmüyorum hatta adını bile unuttum...eğer tekrar hatırlarsam..yazarım

Bunu beğendi. tuğra bunu beğendi.
  4. mbarman

mbarman SCW Üyesi

102
    13
    18
    tşk. varol

Bunu beğendi. - 48 - bunu beğendi.
  5. zender

zender SCW Üyesi

215
    56
    28
    ben trabzonda calısmıstım strafor fabrıaksında ama bıraz saglam para vede çevre gerektırııo !

6. mbarman

mbarman SCW Üyesi

102
    13
    18
    güncel

7. mbarman

mbarman SCW Üyesi

102
    13
    18
    güncel

8. dgkndmrr

dgkndmrr SCW Üyesi

3.523
    584
    113
    Sektörün içerisinden birisi olarak pek tavsiye ettiğim bir iş kolu değil. Üçtane arkadaşım bu işe atıldı tesis kurdular ciddi paralar harcadılar fakat istedikleri neticeyi malesef alamadılar. Bunun nedeni bence artık bunu herkesin yapıyor olması yani sonuna por kelimesini ekleyen strafor üretiyor artık için cıcığını çıkardılar bunlar benim fikirlerim tabiki .

Bunu beğendi. mbarman bunu beğendi.
  9. mbarman

mbarman SCW Üyesi

102
    13
    18
    güncel

10. yavuzongul

yavuzongul SCW Üyesi

373
    4
    18
    Yakın bir arkadaşımın uzun süredir istanbulda strafor üretim fabrikası var hatta makinelerini de üretiyorlar.. Bazı makinelerin tasarım ve üretimlerini de ben yapıyorum.. İsterseniz daha detaylı konuşabiliriz..
    yavuz364@hotmail.com (msn) 0537 595 1608

Sayfayı Paylaş