Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Stoplarım yanmıyor

Fren musurunu kontrel ettirin ordan yapıyor fren musurune elektrik geliyor ve çıkıyorsa ampullerden sıkıntınız musur arzaliysa fiyatı 20 tl aman fazla fiyat çekmisinler geçmiş olsun tekrardan

Fren musurunu kontrel ettirin ordan yapıyor fren musurune elektrik geliyor ve çıkıyorsa ampullerden sıkıntınız musur arzaliysa fiyatı 20 tl aman fazla fiyat çekmisinler geçmiş olsun tekrardan

Tespit Geldi:eek:key:

Şafak Kaç?

Abı artık saymıyorum da Ağustos sonunda nasipse bitiyor Allah'ın izniyle

akşam yaklaşık 100 km kadar kullanımım oldu. ilk çalıştırdığımda aynı şekildeydi, ancak yolda EPC ışığı söndü ve lambalar yanıyordu. Ara ara yolda giderken kontrol ettiğimde 1-2 sefer yine yanmadılar ama EPC de yanmadı. Şu an gayet normal çalışıyor gibi. Böyle yapması sigortadan değil müşürdenmiş gibi geliyor bana, doğru mudur?

akşam yaklaşık 100 km kadar kullanımım oldu. ilk çalıştırdığımda aynı şekildeydi, ancak yolda EPC ışığı söndü ve lambalar yanıyordu. Ara ara yolda giderken kontrol ettiğimde 1-2 sefer yine yanmadılar ama EPC de yanmadı. Şu an gayet normal çalışıyor gibi. Böyle yapması sigortadan değil müşürdenmiş gibi geliyor bana, doğru mudur?

Aynen:eek:key:

• Beğen
Reaksiyonlar: Duvi
Ayneen öğle musur arzali icinde platinler onlar zamanla eriyoronun İcin yapıyor değiştir kafan rahat ettisin

40 TL maliyetle müşür değişti, problem düzeldi. Herkese teşekkürler.

Geri
Üst Alt