Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

stopları karartmak ile alakalı?

Konu, 'Mk5 (2008+Günümüz)' kısmında silentstorm61 tarafından paylaşıldı.

1. silentstorm61

silentstorm61 SCW Üyesi

436
    139
    43
    Arkadaşlar bu aralar stopları karartmayı düşünüyorum, 2 yöntem varmış galiba 1. si film kaplama 2.si boyama hangisi daha iyi ekonomik ve görüntü açısından bilginize danışmak isterim....

2. DOUKAN

DOUKAN SCW Üyesi

3.410
    84
    48
    Boyattıktan sonra sıkılırsan ne olacak onu düşündünmü orjinale dönmek istersin en iyisi film kaplat kafa rahat olsun...

3. silentstorm61

silentstorm61 SCW Üyesi

436
    139
    43
    o konuda haklısın fakat sağlam oluyormu yani çizilmesi yırtılması konusunda bi rproblem yaşarmıyım onları bilmiyorum birde nerde yaptırabilirim?

4. DOUKAN

DOUKAN SCW Üyesi

3.410
    84
    48
  5. LeonRider

LeonRider SCW Üyesi

1.950
    745
    113
    boyatmak daha mantıklı ben yaptım ustam bu konuda iyidir karartıp istediğim tonda açtı hatta Alp in arabayı da yaptık Golf GTI çok başarılı oldu sonradan pasta ile açarakta istediğin tona getirebiliyorsun... sonrada tinerle silinebiliyor orjinal stoplar... orjinal olmayanlarda olmuyor pllastik kalitesi düşük olduğu için rengi bozuluyor iyi bir ustada boyatırsan pişman olmazsın ama çok kararttırma verniğini de düzgün atsın....

6. silentstorm61

silentstorm61 SCW Üyesi

436
    139
    43
    doukan sağol kardeşim, herhalde film kaplattırırım bu linketi resimleri görünce diye düşünüyorum :)

7. kurtbil

kurtbil SCW Üyesi

7.712
    650
    113
    bana kalırsa ıkı sekılde gereksız ama zevk meselesi,boyamak fılme gıre daha mantıklı ve duzgun goruncek halıdır

8. Floydian

Floydian SCW Üyesi

1.979
    63
    48
    +1

9. bbj_bt

bbj_bt SCW Üyesi

2.354
    234
    63
    Selam herkeze
    Daha bu gün aracımın ön panjur ve seat amblemlerini mat kapladık.folyocu abimizde cok canayakın ve sıcak bir şekilde bizlerle bir kaç örnek ve calışma gösterdi

Far karartma işinde kullanılan folyo mazemesi kalın hatta küçük bir parça umutun arabasının ön fara yaptılar =)

gerçekten başarılı ve iyi biyerde kaplanırsa sorunsuz sekilde kullanabilirsin

yaptıdığım yerin sitesini veriyim bi bak kardeşim

http://www.protackaplama.net/

Bende arka farları yaptırcam =) Önce tavan

10. silentstorm61

silentstorm61 SCW Üyesi

436
    139
    43
    sağolasın ben tavanı burda kaplatmıştım işinde çok başarılılılar arka stoplar için gidicem inş.

Sayfayı Paylaş