Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Stoplarım yanmıyor

eneSene

Kayıtlı Üye
Merhabalar;
Akşam frene bastığımda stopların ve spoylerdeki üçüncü fren lambasının da yanmadığını fark ettim. Ancak farlarım ve stoplarım çift olarak yanıyor. Sorun ne olabilir.

sigortalara bak ilk aklıma gelen o oldu

önce sigorta sonra fren müşiri en son ise bagaj'a giden kablolara bakın :eek:key: tecrübe konuşuyor :)

bu arada EPC ışığı yanıyormu ?

Elektronic Power Control yanıyosa ampülleride kontrol ettirmenizi tavsiye ederim :eek:key:

Normalde frene basıldığında çiftli yanan lambalardan bir çifti fazla yanıyor diye biliyorum ekstra yanan bir lamba yok. Benimkinde iki çift lamba normal yanıyor frene basıldığında bunlardan bir çiftinin fazla yanıp ayrıca üçüncü stopunda yanması gerekiyor diye biliyorum. Ampullerden olsa farlar açıldığında stoplar eksik yanmaz mı?

Sadece stoplarda olsa ampulün flamanlarından biri yanmıştır diyecemde,spoylerdekinin de yanmıyo olması sigortayı aklıma getiriyor...

Sigorta da Sağ ve Sol diye ayrılıyor sanırım Bence Müşür:eek:key:

Geri
Üst Alt