Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

stopları karartmak ile alakalı?

silentstorm61

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bu aralar stopları karartmayı düşünüyorum, 2 yöntem varmış galiba 1. si film kaplama 2.si boyama hangisi daha iyi ekonomik ve görüntü açısından bilginize danışmak isterim....

Boyattıktan sonra sıkılırsan ne olacak onu düşündünmü orjinale dönmek istersin en iyisi film kaplat kafa rahat olsun...

o konuda haklısın fakat sağlam oluyormu yani çizilmesi yırtılması konusunda bi rproblem yaşarmıyım onları bilmiyorum birde nerde yaptırabilirim?

boyatmak daha mantıklı ben yaptım ustam bu konuda iyidir karartıp istediğim tonda açtı hatta Alp in arabayı da yaptık Golf GTI çok başarılı oldu sonradan pasta ile açarakta istediğin tona getirebiliyorsun... sonrada tinerle silinebiliyor orjinal stoplar... orjinal olmayanlarda olmuyor pllastik kalitesi düşük olduğu için rengi bozuluyor iyi bir ustada boyatırsan pişman olmazsın ama çok kararttırma verniğini de düzgün atsın....

doukan sağol kardeşim, herhalde film kaplattırırım bu linketi resimleri görünce diye düşünüyorum :)

bana kalırsa ıkı sekılde gereksız ama zevk meselesi,boyamak fılme gıre daha mantıklı ve duzgun goruncek halıdır

boyatmak daha mantıklı ben yaptım ustam bu konuda iyidir karartıp istediğim tonda açtı hatta Alp in arabayı da yaptık Golf GTI çok başarılı oldu sonradan pasta ile açarakta istediğin tona getirebiliyorsun... sonrada tinerle silinebiliyor orjinal stoplar... orjinal olmayanlarda olmuyor pllastik kalitesi düşük olduğu için rengi bozuluyor iyi bir ustada boyatırsan pişman olmazsın ama çok kararttırma verniğini de düzgün atsın....

+1

Selam herkeze
Daha bu gün aracımın ön panjur ve seat amblemlerini mat kapladık.folyocu abimizde cok canayakın ve sıcak bir şekilde bizlerle bir kaç örnek ve calışma gösterdi

Far karartma işinde kullanılan folyo mazemesi kalın hatta küçük bir parça umutun arabasının ön fara yaptılar =)

gerçekten başarılı ve iyi biyerde kaplanırsa sorunsuz sekilde kullanabilirsin

yaptıdığım yerin sitesini veriyim bi bak kardeşim

http://www.protackaplama.net/

Bende arka farları yaptırcam =) Önce tavan

sağolasın ben tavanı burda kaplatmıştım işinde çok başarılılılar arka stoplar için gidicem inş.

Geri
Üst Alt