Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Stopladım.

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında daywalkel2 tarafından paylaşıldı.

1. daywalkel2

daywalkel2 SCW Üyesi

26
    0
    1
    Merhaba arkadaşlar,

Pazar günü yola yeni çıkmıştım. Aracın içi sıcak olduğu için klimayı otomatik maksimumda çalıştırdım. Işıklarda durmak için 2. viteste giderken vitesi boşa aldım ve frene bastım sonra fark ettimki vitesi boşa aldığım gibi araba stoplamış. Klimayı bayağıdır kullanıyorum hiç böyle birşey olmamıştı sonra tekrar denedim fakat böyle birşey olmadı. Nedeni hakkında bilgisi olan varmıdır acaba?

2. GRKMSRGL

GRKMSRGL SCW Üyesi

5.241
    306
    83
    bir anlık devir düşmüştür o yüzden stop etmiştir sürekli olmadıgına göre

3. REİS38

REİS38 SCW Üyesi

6.334
    1.469
    113
    bence bir bilgisayara bağlattır aracı belki bir arıza kaydetmiştir.

4. bluetouch

bluetouch SCW Üyesi

468
    139
    43
    ilk kez duyuyorum valla ilginç :( Hatta garantisi varsa direk servise götürün ve anlatın baksınlar bi problem varsa ilerlemeden çözülsün...

5. PATRON

PATRON
    Administrator

10.662
    2.361
    113
    1.6 TDI stop etme işini birkez daha duymuş olduk.

6. daywalkel2

daywalkel2 SCW Üyesi

26
    0
    1
    Servise götüreceğim en kısa zamanda bende devir düşmüştür diye tahmin ediyorum ama aklıma da takılmadı değil daha önce hiç böyle birşey yapmadı.

7. ilker_ismail

ilker_ismail SCW Üyesi

787
    47
    28
    benmde kılimayı açınca şoğpenlein çakmak sesi gibi ses geliyo dereceyi ayarlıyana kadar bide klima açıkkken rahatsız edici bi ses geliyo kulağıma

8. atom239

atom239 SCW Üyesi

177
    7
    18
    ayın şey bizdede oluyo garip bi ses geliyor.

9. eneserol

eneserol SCW Üyesi

2.980
    287
    83
    çıt çıt diye bir ses değil mi o roleden geliyor yolcu tarafında bi yerden sanırım

10. _AS_

_AS_ SCW Üyesi

1.184
    138
    63
    Normal değil stop etmesi motor rolanti devrini ona göre ayarlıyor otomatik jigle ile.
    Ki zaten normalde rolantide anlık olarak 0.7l/h tüketen arabam klima ile 1.2l/h a çıkıyor. Ama servis gidip bunada "normal abi yapar bunlar" derse kafa da atılabilir o anlık sinirle. Servislere göre herşey normal her sorun bi özellik aslında biz hep yanlış anlıyoruz.:)

Sayfayı Paylaş