Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Stop Karartma

tolkican sana fasılda alkolü dayıcam sonrası meçhul başka türlü olmayacak bu..

:D :D

Cüneyt'in cmi87'nin stopları kaçırmasaydın 190'a satıyodu şeffaf orjinal Seat Sport Hella'larını..istediğin gibi ayarlardın hem de çok farklı olurdu..Kaan abi almazsa onunla konuş istersen..
gerçi Leon'ların stopları pahalı değil bildiğim kadarıyla..

Yiğit bugün almış olmam gerekyordu o stopları ama olmadı bulamadık depoda...Mert iyileştiği gibi takıcam...Aldım kabul edin..

ben yaptırmıştım hoş azcık pisti ama 2 kat atılmıştı buna en azından fikir olur ;)

---------- Post added at 00:19 ---------- Previous post was at 00:18 ----------

1 tane daha koyuyorum o daha temiz :D

çift kat atıldı buna hoş tonunu bilmiyorum spreyin ve gerçekten çıkma şansı yoktu :D

smoked budur...
15154917_smp.jpg

CIVIC06-4D-LT-SR-S.jpg

senin dediğin bildiğin stop boyama...bana sorarsan sadece geri lambası ve sinyaleri bu tarz yap...

Volkan bence eger golfteki gibi olursa çok güzel olur beyaz arabaya daha çok yakışıyor + senin tavan siyah tampondada siyahlık var stoplardada olursa çok güzel olur bence ben fotoshopa tekrar tekrar baktım kararımı verdim...

Bu arada gündüz far açmak yada sis bunun yararı var bence...gündüzde far yakın demiyorlarmıydı...? hani biara bislogan vardı yolumda açık farımda...:D

Geri
Üst Alt