Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Stop Karartma ? ( Fikir alışverişi )

mrtcntkn

Kayıtlı Üye
bu brz fazla kararmıs evet,2numara değilde light black adındaki filmden çekersen istediğin görüntüyü alıcağını düşünüyorum.apaçi damgası neden yiyesin ki?senin hosuna gidiyosa gerisi falan filandır:) ki sıkılınca söker atarsın...

bence de bu bıraz fazla sıyah olmus ama light black gercekten senın ıstedıgın goruntuyu verebılır ayrıca nıye apacı damgası yıyesın sonucta 2 mılyarlık sahıne 5 mılyarlık jant takmıyosun gayette guzel olur bıde kırmızı folyo da dusunebılırsın oda şık olabilir :eek:key:

bence de bu bıraz fazla sıyah olmus ama light black gercekten senın ıstedıgın goruntuyu verebılır ayrıca nıye apacı damgası yıyesın sonucta 2 mılyarlık sahıne 5 mılyarlık jant takmıyosun gayette guzel olur bıde kırmızı folyo da dusunebılırsın oda şık olabilir :eek:key:

http://img14.imageshack.us/img14/2619/dsc01358kb.jpg

volkan bi ara çalışmış bu şekilde bişey istiyorum ..kırmızılaştırmak istemiyorum ya koyulaşsın biraz

Benim bir arkadaşım beyaz leonunun stoplarına film yaptırmıştı..Sonradan beğenmeyip söktü filmleri..Bence orjinal bişey çıkmıyor ortaya...

eskimiş gibi görünüyor maalesef,orjinal gibi durmuyor

forumda vardı resimli anlatım..bi arkadaş nasıl yapıldığını anlatıyordu..eski opeline yapmıştı..

Geri
Üst Alt