Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Stop Karartma ? ( Fikir alışverişi )

knk gene boşlukta kaldın galiba bence hiç bulaşma :D

eski arabamda arka stoplara Transparan folyo çektirmiştim...

zaten transparan folyolar tek tip. koyuluk oranı değişmiyor. rengi de füme renk o folyoların...

yaptırmak isterseniz bence transparan folyo yaptırın. nereden bulabilirim derseniz size PM. atabilirim...

bence gidin küçük bir kalıp deneyin eğer beğenirseniz yaptırırsınız.. beğenmezseniz olmasın dersiniz...

ben yaptırmıştım eski aracıma, 1.5 sene kadar durdu. hava almış bazı yerler vardı, zamanla kurdukça basınçlı suyla dökülmeye başladı ve soyuldu... hava almayan yerlerde hiçbi olay olmadı... hava almasına sebep ise arka stopları kaplamak cidden çok zordu. kavisli yerleri vardı.

leon.da sorun çıkacağını sanmıyorum. denemekte fayda var...

transparan füme folyo derim... karar sizin. kimisi de apaçi işi olduğunu söyler ama güzel oluyor bence...

eski arabamda arka stoplara Transparan folyo çektirmiştim...

zaten transparan folyolar tek tip. koyuluk oranı değişmiyor. rengi de füme renk o folyoların...

yaptırmak isterseniz bence transparan folyo yaptırın. nereden bulabilirim derseniz size PM. atabilirim...

bence gidin küçük bir kalıp deneyin eğer beğenirseniz yaptırırsınız.. beğenmezseniz olmasın dersiniz...

ben yaptırmıştım eski aracıma, 1.5 sene kadar durdu. hava almış bazı yerler vardı, zamanla kurdukça basınçlı suyla dökülmeye başladı ve soyuldu... hava almayan yerlerde hiçbi olay olmadı... hava almasına sebep ise arka stopları kaplamak cidden çok zordu. kavisli yerleri vardı.

leon.da sorun çıkacağını sanmıyorum. denemekte fayda var...

transparan füme folyo derim... karar sizin. kimisi de apaçi işi olduğunu söyler ama güzel oluyor bence...

işte o füme folyo soluk gibi gösteriyor..onun yerine şeffaf folyo çekip üstünü spreyle boyamayı düşünüyodum..
bunlar benim anlık dürtülerim oluyo genelde abi :D güzel yazmışsın eline sağlık :)

folyo + boya iyi olur çünkü boyayı ne kadar fazla kat atarsanız o kadar karartma şansınız oluyor

işte o füme folyo soluk gibi gösteriyor..onun yerine şeffaf folyo çekip üstünü spreyle boyamayı düşünüyodum..
bunlar benim anlık dürtülerim oluyo genelde abi :D güzel yazmışsın eline sağlık :)

şeffaf folyonun üzreinde boyayı tutma şansın nasıl olacak peki... bence boya tutmaz gibime geliyor. ama tabiki de denemeden bi şey söylemek yanlış olur. basınçlı su o boyayı söküp atar bence...

bence en güzeli Dectane Smoked Taillight... lewent abinin aracındaki gibi... 600 TL,cik :D:D:D

dsc0755m.jpg dsc0762j.jpg

Ekli dosyalar

• dsc0755m.jpg
    dsc0755m.jpg
    59.2 KB · Görüntüleme: 14
  • dsc0762j.jpg
    dsc0762j.jpg
    75.3 KB · Görüntüleme: 12
Geri
Üst Alt