Stop Karartma ? ( Fikir alışverişi ) | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Stop Karartma ? ( Fikir alışverişi )

mrtcntkn

Kayıtlı Üye

ynr03

Kayıtlı Üye
bu brz fazla kararmıs evet,2numara değilde light black adındaki filmden çekersen istediğin görüntüyü alıcağını düşünüyorum.apaçi damgası neden yiyesin ki?senin hosuna gidiyosa gerisi falan filandır:) ki sıkılınca söker atarsın...

E_G_E

Kayıtlı Üye
bence de bu bıraz fazla sıyah olmus ama light black gercekten senın ıstedıgın goruntuyu verebılır ayrıca nıye apacı damgası yıyesın sonucta 2 mılyarlık sahıne 5 mılyarlık jant takmıyosun gayette guzel olur bıde kırmızı folyo da dusunebılırsın oda şık olabilir :eek:key:

mrtcntkn

Kayıtlı Üye
bence de bu bıraz fazla sıyah olmus ama light black gercekten senın ıstedıgın goruntuyu verebılır ayrıca nıye apacı damgası yıyesın sonucta 2 mılyarlık sahıne 5 mılyarlık jant takmıyosun gayette guzel olur bıde kırmızı folyo da dusunebılırsın oda şık olabilir :eek:key:
http://img14.imageshack.us/img14/2619/dsc01358kb.jpg

volkan bi ara çalışmış bu şekilde bişey istiyorum ..kırmızılaştırmak istemiyorum ya koyulaşsın biraz

schumi

Kayıtlı Üye
Benim bir arkadaşım beyaz leonunun stoplarına film yaptırmıştı..Sonradan beğenmeyip söktü filmleri..Bence orjinal bişey çıkmıyor ortaya...

Ali

Kayıtlı Üye
forumda vardı resimli anlatım..bi arkadaş nasıl yapıldığını anlatıyordu..eski opeline yapmıştı..