Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Stop etmeden önce rolantide araç bekletme?

iyi de, 12 litre olan tüketimi ,en kısa sürede 5.6 ya çekmen için, kısa süre içerisinde yakabildiğin en az yakıtı yakman gerekmez mi? ya da,şöyle diyelim;
12 litreyi 5.6 ya kısa sürede çekmen için, boşta 1 litre ortalama ile gitmek mi, yoksa viteste 0 ile gitmek mi..

+1
motor kompresyon yaptığı sürece yeni nesil araçlarda benzin akışı sağlanmaz aynı yokuşta aşağı doğru salınırken hem 2000 devirler civarında vitesteyken ayağınızı gazdan çekip birde boşa atıp yol bilgisayarına bakarak aradaki farkı görebilirsin

valla ne kadar uzunluktadır bilmiyorum ama bir miktar boşta indiğimde yakıt direk duşuyor aşşaıya gerisine bakmadım. :D

Common Raıl ın ozellıgı gaza basmasanda enjektorlerın ısemesı degıl serhan butun enjeksıyonlu arabalarda araba kompresyona bındıgınde enjektorler kapanır cunku araba zaten tekerın donmesınden dolayı krankı cevırebılıyor.CR nın ozellıgı on odada patlama yapması daha sessız sekılde calısan b motor halıne gelmesı ve enjektorlerının cok yuksek basınclı manyetık sensorlerle calısması

doğru daha sessiz olmasını sağlıyor ama bu arabada fazla sessiz be birader sesi çıkmıyor nerdeyse puhaha

yok yok benim 1.9 dan sonra bunun sesi kesmedi beni. turbo cılız ses çıkartıyor uyuz oldum.

peki nasıl yapılıyor biraz anlatabilirmisin?

Montajı paketının ıcınden cıkan kullanım klavuzunda yazıyor olması lazım,Vw grubunda eskıden ımmo ıptal oluyordu turbo tımer takıldıgında arabanın anahtar olmadan calısabılmesı ıcın ama yenı Vw lerde b yontem bulmuslar ımmo ıptal olmadan da takılabılıyor,eskılerınde ımmo ıptal oldugunda anahtarın uzerınden kapanmıyordu da araba anahtarı kılıde sokup kapatmak gerekıyordu,alp ın arabada oyle b sorun yok mesela ama onu takan kısının maharetı mı yoksa yenı Vag ların ozellıgı mı bılemıcem

yani bu işin maaliyeti ne kadardır. birde garantiye etkisi varmıdır?

ne bılınclı servısmıs musterıyı elden kacırmayalım dıye cok guzel bılgılendırmıs :)

bursa dogus demıstı bana ama okulda bı arkadasım var arabayı cok sallamaz ona sordum dedım hıc umursadınmı bu bekleme ısını turbo ıcın yok dedı arabası bugun sordum 90 bını gormus sıkıntı yok sımdıye kadar dedı

yani bu işin maaliyeti ne kadardır. birde garantiye etkisi varmıdır?

gızlı b yere koyarsan kımse gormedıgı surece sorun olmaz cunku devreden cıkarabılyosun komple.braz da servısle olan ılıskıne baglı sonucta arabanın elektrık sıstemıne b parca takılıyor b sorun olsa turbo tımer ın neden olmadıgı adamlar yıne de arabanı garantı dısı bırakmak ıcın ellerınden gelenı yapcaklar sorunun malıyetıne gore

Geri
Üst Alt