Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Stock Volvo S80 T6 hızlanma

Tekin abi o T5 dir T6 değildir inan bana. T6 nın bmw 530 tarafından geçilmesinin imkanı yok. Bunu tecrübelerime dayanaraktan söylüyorum..

Tabii 3 depoya yakın benzin yemişti.:)

---------- Post added at 22:19 ---------- Previous post was at 22:17 ----------

Tekin abi o T5 dir T6 değildir inan bana. T6 nın bmw 530 tarafından geçilmesinin imkanı yok. Bunu tecrübelerime dayanaraktan söylüyorum..
Alp kardeşim S80 i okudum ama T5-veya T6 mı bilmiyorum orasını.

5.30i'nin 0-100 hızlanması, T6'dan yarım saniye daha hızlı ancak daha üst süratler için T6 bence daha avantajlı olur. Ancak çok yakın araçlar.. T6'da 80nm fazladan tork var.

Valla Alp kardeşim tam hatırlamıyorum sonuç olarak yolda kapıştığım bir araç.Fakat ne olursa olsun bmw 5.30 benden tam puan almıştı.
Bide az yaksa abi keşke :D
535d kullansan onu eminim çok daha fazla beğenirsin..

5.30i'nin 0-100 hızlanması, T6'dan yarım saniye daha hızlı ancak daha üst süratler için T6 bence daha avantajlı olur. Ancak çok yakın araçlar.. T6'da 80nm fazladan tork var.

2001 model 5.30 un hızlanmasıda çok daha yavaş ama. Birde böyle bakmak gerekir. S80 ' i 10 yıl genç bir araba ile karşılaştırmak eşitçil olmaz.

Birde S80 çiplendiği vakit 320-330 hp gibi güçler verme potansiyeline sahip :)

Geri
Üst Alt