Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

stock araç ile eibach lı araç farkı??

Komple süspansiyon sistemi var diğer araçta yalnız tek yay yok. Bu videoyu çok önceden izlemiştim Eibach'in internet sitesinde bulunan reklam videolarından biri..

Paylaşım için teşekkürler..

spor yayların takılmasının sebebi görsellikten öte en az %51 oranında yol tutuş için olmalı zaten..
bunun yanında amortisörlü + yay olanda ektsradan daha büyük jant var sanki.. :)

Süspansiyon sistemi ve yaylar yüksek oranda yol tutuşunun iyi olmasını sağlıyo diğer araçta hiç bişey olmadığından kaynaklanıyo.Aradaki farkı göstermişler ama yaylar olduğundan dolayı.güzel video

çok iyi bir test olmuş süspansiyon kitlerinin ne kadar faydalı olduğunu rahatca görebilioruz

eh işte bi de bunda coilover takınca olur bir de öyle düşünün ..

http://performance-suspension.eibach.de/cms/videos_eibach_comparison2

Videonun orjinal linki..

Bir araçta 16'' jant varken diğerinde 18'' var.

Eibach BMWsinde Eibach Sport System Plus var. Yani farklı olan şeyler: Yaylar, amortisör, viraj demirleri, kule gergileri..

Bu kadar şey yapınca isterseniz olsun bir fark :D Ancak videoyu deneysel bulmuyorum şartlar eşit değil çünkü (Jant+lastik farkı)..

Eibach'ın reklam videosu :)

http://performance-suspension.eibach.de/cms/videos_eibach_comparison2

Videonun orjinal linki..

Bir araçta 16'' jant varken diğerinde 18'' var.

Eibach BMWsinde Eibach Sport System Plus var. Yani farklı olan şeyler: Yaylar, amortisör, viraj demirleri, kule gergileri..

Bu kadar şey yapınca isterseniz olsun bir fark :D Ancak videoyu deneysel bulmuyorum şartlar eşit değil çünkü (Jant+lastik farkı)..

Eibach'ın reklam videosu :)

yok video eşit değil o konuda haklsın..
benim hoşuma giden başkalarının sana niye bu kadar masraf yapıyorsun demeleri..
bende onlara demek isterim işte bu yüzden..çok farkediyor çoooooookkk
ben kendi aracımdan biliyorum

ayrıca alp in video almanca orda şunu söylemek istedim konu dışı ama
hani türkçemizi koruyalım diyoruz öyle de yapalım. ama şu var videoyu izlerken daha önceden bildiğim ama gene gözümden kaçmayan almancaya giren ingilizce kelemelin çokluğu...
osmanlı zamanından diğer ülklere bulaşan eski türkçe kelimler gibi..

Geri
Üst Alt