Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sticker yardım..

Antalyadan geliyor..kafamdakini söylüyorum,o çizip yapıyor bişeyler.sonra istediğim şekilde basıp gönderiyor

Antalyadan geliyor..kafamdakini söylüyorum,o çizip yapıyor bişeyler.sonra istediğim şekilde basıp gönderiyor
Aybarscım bu sistemde iyimiş ama ben bişeyler canlandıramıyorum kafamda..söyle yapılmış uygulamalar falan olsa anca ordan bişeyler seçicem..yani armut piş ağzıma düş misali:D nabıyım ilham gelmiyo bana:(
ama bişeyler takılırsa gözüme seni rahatsız ederim yapımı için:)

Aybarscım bu sistemde iyimiş ama ben bişeyler canlandıramıyorum kafamda..söyle yapılmış uygulamalar falan olsa anca ordan bişeyler seçicem..yani armut piş ağzıma düş misali:D nabıyım ilham gelmiyo bana:(
ama bişeyler takılırsa gözüme seni rahatsız ederim yapımı için:)

tabiki abi ne rahatsızlığı..peki seatla mı alakalı olsun yoksa esprili şeyler mi olsun ? az çok fikrin var mı? yardımcı olalım

saol abicim:)ben yazı veya markadan ziyade pastel renkli simge tarzı objeler (şekilde olabilir) düşünüyorum Aybarscım..ama işin aslı ne istediğimi bende bilmiyorum..bişeyler görsemde beğensem diye bekliyorum işte:Dkendimede gülüyorum bu arada:Dama konu ciddi..

erkan abi bunları buldum ama kafandaki model nasıl bilmediğim için belki bi fikir uyandırabilir...

stickerxz6.jpg

sticker1cm2.jpg

tld_tattoo_sticker.jpg

Aybarscım Levent'in ekledikleri gibi olabilir aslında..tabi birde onları canlı pastel renklerle boyadıgımız zaman benim istediğime yakın bişeyler olacak..senin reklamcı dediğim şekilde yapabilir mi?
Leventcim sanada teşekkür ederim kardeşim ufkumu açtın:)

rica ederim abi nedemek... yardımım dokunduysa ne mutlu bana :) birde sayın patronumuzdan bişey rica etmek istiyorum buralardaysa duyar inş sesimi...bu alttaki sticker dan yaptırıp cama içten yapıştırılacak şekilde yapabilirmiyiz :)

200560_1841338587548_1063064783_2123706_7085127_n.jpg

Geri
Üst Alt