Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sticker sökme

OPEKER

Kayıtlı Üye
Merhabalar,

Aracımın arkasına 1-2 ay önce Racing yazılı bir metal sticker yapıştırdım şimdi hoşuma gitmiyor sökmek istiyorum bodozlama tutup çeksem bir sıkıntı olur mu boyayı söker möker diye önce sizlere danışmak istedim ne yapmamı önerirsiniz ?
Googleda aradım ama malesef orda bile bu konu hakkında bilgi bulamadım sadece saç kurutma makinesiyle ısıtın felan buldumda aracımı banyoma sokamadığım için alternatif yollar aramaya başladım :)

Kredi kartıyla yada telefon kartıyla inceden kazı Kalan yapıştırıcı parçaşarınıda ılık suyu dökerek ufak ufak çıkar ;)

selülozik tiner olması gerek boyaya zarar vermiyor
yanlış hatırlamıyorsam..yanlışsam bir arkadaş düzeltir.

bi boyacıya git,spatula gibi bişe kullanıyolar bu işler için.tabi işinin eri bi adam bul ki kalkıp deşmesin.2dakikalık işi var.arkadaki leon yazısını öyle sökmüşleri benim,peşindende 1 parmak pasta sürüp temizlediler o kdr

misinayı yapışkanın altına sok hafif sağ sol yaparak sonrada sonra bastırarak çek hemen çıkar. kalan yapıştırıcı parçaları kolonyayla bile çıkar.

@cezmi abi selülozik tiner boyanın verniğine zarar verebilir gibi hatırlıyorum sanki

misinayı yapışkanın altına sok hafif sağ sol yaparak sonrada sonra bastırarak çek hemen çıkar. kalan yapıştırıcı parçaları kolonyayla bile çıkar.

@cezmi abi selülozik tiner boyanın verniğine zarar verebilir gibi hatırlıyorum sanki

Aynen misina en mantıklı çözüm ben çift taraflı bantlarla yapıştırdığım plakalarıda gerektiğinde hep böyle çıkardım 1 dk.nı almaz, sonrada kalan yapışkanları temizlersin...

Geri
Üst Alt