Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Sticker bastırmak için yer arıyoruz?

Konu, 'Forum Yardımı' kısmında PATRON tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. PATRON

PATRON
    Administrator

10.661
    2.360
    113
    Arkadaşlar kullandığımız sitckerlerleri bastırmak için yer arıyoruz. Kesinlikle kaliteli bir yer ve büyük makinalar kullanan uygun fiyatlı sadece bu iş üzerine yer arıyoruz. Diğer konularda yazmıştı bazı arkadaşlar ama bulamadım o yazılanları?

2. DOUKAN

DOUKAN SCW Üyesi

3.410
    84
    48
    Ö.M...

3. PATRON

PATRON
    Administrator

10.661
    2.360
    113
    cevapladım.

4. 007

007 SCW Üyesi

2.619
    85
    48
    Serbay tabiki maliyeti ne kadarsa ortak olmak kaydi ile; aracin cami icin degil de arka bagaj kapagi icin bu ciftkurtlar'in bastirdigi tarzda kabartma sticker bastirsak da cam yerine bagaj kapagina yapistirsak...nasil olur? Mesela altina da herkesin nicki yazilsa..bir nevi kisisellestirilmis stickerlar olsa? Zor mu olur acaba?

5. ZGR

ZGR SCW Üyesi

14.936
    524
    113
    kişisel olarak ugrasmak cokzor olur onun ıcın ekstra malıyet bıner bence
    ama guzel dusunce yer bulalım da o pazarlıkla halledilir

6. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
  7. 37fbli

37fbli SCW Üyesi

3.270
    28
    48
    benm amcamın oğlunun dayısı :D matbacı sticker a nasıl fiyat alıcaz peki ölçü vs gibi şeylerlemi bende bi fayat alıyım :D

8. 37fbli

37fbli SCW Üyesi

3.270
    28
    48
    bu sistem zor gibi görünsede işi kolaylaştıracak yöntemde var ölçüleri renkleri tasarımı belirleyip herkes kendi istediği yerde yaptırıp ekstradan yapıştırıla bilir.

9. aybarsdnr

aybarsdnr SCW Üyesi

2.684
    58
    48
    p.m. attım ben de

10. leeveent

leeveent SCW Üyesi

1.117
    208
    63
    bencede erhanın söylediği mantıklı.. bir ölçü belirleyelim herkes kendi nickini bastırıp yapıştırsın altına.. aslında ben şöyle düşünüyordum kırmızı yazı ile bizim sticker ların W harfinin son çubuğu içerisine yatay olarak yapıştırmaktı... ama yeni sticker türüne göre bi plan yapalım derim ben..

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş