Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sticker bastırmak için yer arıyoruz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

PATRON

Administrator
Arkadaşlar kullandığımız sitckerlerleri bastırmak için yer arıyoruz. Kesinlikle kaliteli bir yer ve büyük makinalar kullanan uygun fiyatlı sadece bu iş üzerine yer arıyoruz. Diğer konularda yazmıştı bazı arkadaşlar ama bulamadım o yazılanları?

Serbay tabiki maliyeti ne kadarsa ortak olmak kaydi ile; aracin cami icin degil de arka bagaj kapagi icin bu ciftkurtlar'in bastirdigi tarzda kabartma sticker bastirsak da cam yerine bagaj kapagina yapistirsak...nasil olur? Mesela altina da herkesin nicki yazilsa..bir nevi kisisellestirilmis stickerlar olsa? Zor mu olur acaba?

kişisel olarak ugrasmak cokzor olur onun ıcın ekstra malıyet bıner bence
ama guzel dusunce yer bulalım da o pazarlıkla halledilir

benm amcamın oğlunun dayısı :D matbacı sticker a nasıl fiyat alıcaz peki ölçü vs gibi şeylerlemi bende bi fayat alıyım :D

Serbay tabiki maliyeti ne kadarsa ortak olmak kaydi ile; aracin cami icin degil de arka bagaj kapagi icin bu ciftkurtlar'in bastirdigi tarzda kabartma sticker bastirsak da cam yerine bagaj kapagina yapistirsak...nasil olur? Mesela altina da herkesin nicki yazilsa..bir nevi kisisellestirilmis stickerlar olsa? Zor mu olur acaba?

bu sistem zor gibi görünsede işi kolaylaştıracak yöntemde var ölçüleri renkleri tasarımı belirleyip herkes kendi istediği yerde yaptırıp ekstradan yapıştırıla bilir.

bu sistem zor gibi görünsede işi kolaylaştıracak yöntemde var ölçüleri renkleri tasarımı belirleyip herkes kendi istediği yerde yaptırıp ekstradan yapıştırıla bilir.

bencede erhanın söylediği mantıklı.. bir ölçü belirleyelim herkes kendi nickini bastırıp yapıştırsın altına.. aslında ben şöyle düşünüyordum kırmızı yazı ile bizim sticker ların W harfinin son çubuğu içerisine yatay olarak yapıştırmaktı... ama yeni sticker türüne göre bi plan yapalım derim ben..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt