Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

stepne yardım!!!

Ozie23

Kayıtlı Üye
Herkeze merhaba...
Malum lpg'li araçlarda simit tüp takılı olanların stepnesi elinde kalıyor. :)
Kimisi öylece bagaja valiz gibi koyuyor (benim gibi)
kimisi de değişik yöntemler buluyor.
Varmı farklı bi yöntemi olan.?

Koltuğun arkasına monte mi ediliyor bu.Bende stepne var ama bagajda çok yer alıyor.Onun için çözüm arıyorum.

Çok büyük olmadığı için sıkıntı olmaz... kancalı bir lastik yardımıyla sol veya sağ tarafa dikey olarak sabitleyebilirsin bence...

Lastik tamir kitleri var. Stepne kullanmadan yolunuza devam edebilirsiniz.

Stepne kullanmaya bence gerek yok... ilk olarak lastik tamir kitleri var. Sonrasında aracın kaskoludur zaten. Kaskoda yol yardım denen olay var ve kaskon bozulmuyor. bu şekilde kullanmanı tavsiye ederim.. Ben aracım varken sadece o spreyi bulunduruyordum araçta sadece. o yetmezse de kasko var diyordum. Çok şükür hiç ihtiyacım olmadı ama olursa bu yöntemi kullanırdım ben..

bende yeni lpg taktırdım. nasipse uzun yola çıkacağım haumarım 4 kişi olacağız ve bagaj mecburen dolu olacak bunun içindir ki stepne evde kalacak. umarım stepnelik bir iş olmaz.
olursa da yanımda bir adet lastik kiti var ona güveniyorum :) umarım birşey olmaz olursada yarı yolda bırakmaz :)

peki arkadaşlar bu tamir kitlerini kullandik diyelim. lastige herhangi bir zarari dokunur mu? daha sonradan kullanma ihtimali oluyor mu lastiği?

peki arkadaşlar bu tamir kitlerini kullandik diyelim. lastige herhangi bir zarari dokunur mu? daha sonradan kullanma ihtimali oluyor mu lastiği?

Geçen benim lastiğim patladı lastikçiye sordum lastik tamir kiti nasıl diye lastiği öldürdüğünü ve lastiğin içinden temizlemeside çok zor olduğunu söyledi bu yüzden de öyle lastikleri tamir etmiyomuş

Geri
Üst Alt