Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

start-stop hatası (çözüldü)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
teşekkürler önümüzdeki hafta sonu memlekete gidecem orda vw bayisine göstersem yparlar dimi

teşekkürler önümüzdeki hafta sonu memlekete gidecem orda vw bayisine göstersem yparlar dimi
bakabilir bakmayabilirde...hata kodunu verir ne oldugunu söleyebilir...servis vermeyebilir bu konuda oradaki çalışanların insifiyatına kalmış

anladım bi şansımızı deneyelim bakalım olmadı gider kayseriye bayiye yaptırırız

Can sıkıcak bir durum yok aracın garantili sanırım servise götür garantiden hallediyorlar benim araçta da oldu halletiler serviste garantiden

SM-T800 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aynı sorunu bende yaşadım. Yazılım kaynaklı dediler yazılım güncellemesi sonrasında yol bilgisayarın da ortalama yakıt tüketimi dahil bir çok özellik kayboldu..

Aynı sorunu bende yaşadım. Yazılım kaynaklı dediler yazılım güncellemesi sonrasında yol bilgisayarın da ortalama yakıt tüketimi dahil bir çok özellik kayboldu..

Yazilim ile ilgili bir problem degil yanlis yonlendirme yada farkli bir sorun olabilir aku ile alakali bir sorundan dolayi yeni cikis yapab bi kisim araclarda gorulebilir seklinde soylediler onuda seriste 1 saat icinde ufak bi degisim ile hallediyorlar benim karsilastigim sorun cozum bu sekilde idi

Red Leon FR 34LA4268

çok teşekkürler yorumlarınız için gittim bayiye hemen bi kablosunu değiştirdiler güncellediler problem çözüldü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt