Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Start/Stop Ariza Durumu

Umtertrk

Kayıtlı Üye
Aracimi teslim alali daha 1 ay olmadi fakat bu ariza Durumu aldigin gunden beri var konu ile ilgili sikayetleri yaptigimda bu seri de olan araclarda oldugunu yeni bir guncelleme gelicegini soylediler ve beklemedeyim bu tarz yeni arac alan arkadaslarda ayni sorunla karsilasan varmi yada konu hakkinda bilgisi olan sizlerle paylasmak istedim :) arac leon fr 2015 avek cikisli

Ekli dosyalar

• image.jpeg
    image.jpeg
    711.2 KB · Görüntüleme: 27
Bence hiçbir ekstra klima gibi açık değilken bu hatanın sistemden olduğu kesin çözüm olarak güncelleme ne zaman gelecek yada bunun çözümü nasıl olacak hergün servisi arayın bence

kurye ile elden teslime verildi

Bende eylül ayında aldım Allah aşkına şükür bi sıkıntı olmadı henüz geçmiş olsun arıza çözümünde bilgi verirsen sevinirim tecrübe açısından...

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gerekli sikayet ve sorunun ustune dusup mail ve telefon trafiginden sonra pazartesi servise cagirildim (avek) bir parcanin degisecegi soylendi artik guncelleme yada parca degisimi bi sekilde olacak garip olan ise bi sekilde ise neden bana satildi yada bu sorun bilinmiyormuydu kafama takilan sorunlari gittigim gun netlestiricem gerekli bilgileride sizinle paylasicam

Kardeşim bende aracı aldım aynı arıza bendede vardı teslim alırken corluda caliskan a gösterdim aku kontrol unitesi arızalı dendi almanyadan siparis gectiler gelinceye değişimi yapıldı garantiden ve şimdilik bir sorun yok

Geçmiş olsun. Start stop u devreye sokan bir kaç etken var. Bunlardan birinde oluşacak bir arızada sistem otomatik olarak error veriyor. Bazılarında klima, bazılarında akü bazılarında ise sensör arızalarında dolayı oluşuyor. Ama üzerinde durun. Muhakkak ta şikayet oluşturun.

Arabam 100 km de biraz az yakacak diye icat edilmiş saçma sapan arıza olasılığı çok yüksek, henüz 10 yıldır kullanıyorum hiç bir sıkıntı yok diyebilen kimsenin olmadığı gereksiz bir sistem..

Aracımda daima kapalıdır

Gerekli sikayet ve sorunun ustune dusup mail ve telefon trafiginden sonra pazartesi servise cagirildim (avek) bir parcanin degisecegi soylendi artik guncelleme yada parca degisimi bi sekilde olacak garip olan ise bi sekilde ise neden bana satildi yada bu sorun bilinmiyormuydu kafama takilan sorunlari gittigim gun netlestiricem gerekli bilgileride sizinle paylasicam

Cok gecmis olsun .araci Avekten aldığınızi gorunce kendi yasadigim aklima geldi.
Bende gecen ay seat ibiza aldim .avekten.
Banada bozuk arac sattilar.
Bu bayiye pek guvenmeyin.
Cok sahtekarlar.
Ozellikle servis danismanlari ve saticilari .
Bence bu olaydansonra servisinizi degistirin.
Hatta benim adimida verebilirsiniz.
Hakan diye arkadasimda sizden arac aldi onada sattiniz. Oda sizden cok cekti bundan sonra ugramam vs.deyin.
Ben sule hanimdan almistim araci.
Sonra musteri hizmetlerinde pinar hanim adinda bir bayan var onada gidin.
Biraz cirlayin .biraz yaptiklari bu islere belki çeki duzen veririrler.
Bizi yaktilar baskalari yakmasinlar en azindan.

Bugun gittigim serviste sabah 10'da aracimi teslim edip yaklasik 2 -2,5 saat gibi bir surede start/stop sorunu cozulmus sekilde geri aldim , neden olduguna gelince islem sonrasi verilen is emrinde Akü kontrol unitesinin degismistir yaziyor bu sorunun sadece bir serisinde olabilir hepsi degil sadece geri donus yapilan araclarda ise hemen onarim gerceklestiriceklerini soylediler konu ile yaklasimlari bu sefer daha ilimli geldi diye bilirim sahsen tamamiyle hatalarinin farkinda sonuc icin yavas kalmiyorlar .

Sent from my iPhone

Geri
Üst Alt