Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Start-stop anlamadım:)

Merhaba arkadaşlar, start-stop ile ilgili olarak bayiden max 60 san devrede kalır süre dolğudunda tekrar çalışır bilgisi verildi bana...Başka marka aracı olan arkadaşlarla görüştüm 2-3 dk civarı test ettiklerini söylediler.60 sn bana da çok az geldi?Bilgisi olan var mı ?

Merhaba arkadaşlar, start-stop ile ilgili olarak bayiden max 60 san devrede kalır süre dolğudunda tekrar çalışır bilgisi verildi bana...Başka marka aracı olan arkadaşlarla görüştüm 2-3 dk civarı test ettiklerini söylediler.60 sn bana da çok az geldi?Bilgisi olan var mı ?
Hangi marka araçlar bunlar. İki üç dakika çok fazla geldi bana. 60 sn ideal. Ama bu motorun ısısından tutun akünün durumuna göre değişiklik gösterebilir.

Mitsubishi de vitesi boşa alıp Frene basınca stop ediyor trafikte istersen 10 dk boyunca yol kapalı olsun 10 dk boyunca debriyaja basmadığın sürece araba çalışmıyor debriyaja basınca start oluyor leon da sistem nasıl bilmiyorum

Hangi marka araçlar bunlar. İki üç dakika çok fazla geldi bana. 60 sn ideal. Ama bu motorun ısısından tutun akünün durumuna göre değişiklik gösterebilir.
2-3 dakika test ettiğini söyleyen arkadaş c3 dizel otomatik kullanıyor.Bende klima kapalıyken denemeler yaptım 2 dakikayı geçti.Demek ki servisin verdiği 60 saniye bilgisi yanlış ....

Geri
Üst Alt