Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Stage 2 Kaç Çevirir?

Kısmet olurda aracı sattığımızda temiz bulursak alabilirim Selçuk ama fazla binemem en fazla 1.5 yıl :)

Oda yeter ceyhun zaten en güzel araçta olsa günümüzde artık insanlar bir araca en fazla 1-2 bilemedin 3-4 sen tahammül ediyor ya sıkılıp değiştiriyor yada aynısının daha yenisini almaya çalışıyor.. 1.5 sene değil 3 ay binsen yeter o araca çok tatlı gidişi var.. fakat Frenaj ve Konfor beklentin Leon kadar olmayacak.. Alda ali abinin cuprayla yürüyek bu seferde :) :eek:key:

Oda yeter ceyhun zaten en güzel araçta olsa günümüzde artık insanlar bir araca en fazla 1-2 bilemedin 3-4 sen tahammül ediyor ya sıkılıp değiştiriyor yada aynısının daha yenisini almaya çalışıyor.. 1.5 sene değil 3 ay binsen yeter o araca çok tatlı gidişi var.. fakat Frenaj ve Konfor beklentin Leon kadar olmayacak.. Alda ali abinin cuprayla yürüyek bu seferde :) :eek:key:

:) sorma kafam takıldı zaten bugün istoç a geçicem dyno için :)

Bunu benim arabaya yapsak 85,5 hp'ye çıkarmı acaba?

Selçuk araç 127hp çıktı buna ne diceksin şimdi

Bekledigim bi sonuçtu :eek:key: sanırım yazılım güncellemesi esnasında serviste silindi senin yazılım :mad:

Genede 16" jantla haşamat etmen gerekirdi beni, sen öyle deyince benim aracı sokasım geldi dynoya stock olarak bi 130'u var galiba.. 17" jantla kafa kafaya gittigine göre.. :confused:

Bence bi araştır bunun arkasını ara derim nerde nasıl silinmiş.. :eek:key:

Bekledigim bi sonuçtu :eek:key: sanırım yazılım güncellemesi esnasında serviste silindi senin yazılım :mad:

Genede 16" jantla haşamat etmen gerekirdi beni, sen öyle deyince benim aracı sokasım geldi dynoya stock olarak bi 130'u var galiba.. 17" jantla kafa kafaya gittigine göre.. :confused:

Bence bi araştır bunun arkasını ara derim nerde nasıl silinmiş.. :eek:key:

ilk fırsatta Barbaros a gidicem bakalım Ömer ile görüştüm plakaya kayıtlı dedi sonucu bildiririm sana.Şu sınavlarımı bir atlatayımda :( birde o hava filtresini sökücem gerçekten aracı boğmaya başladığına inandım.Zaten Burakta demişti bende söktüm diye.

Geri
Üst Alt