Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Stage 2 Kaç Çevirir?

ilk fırsatta Barbaros a gidicem bakalım Ömer ile görüştüm plakaya kayıtlı dedi sonucu bildiririm sana.Şu sınavlarımı bir atlatayımda :( birde o hava filtresini sökücem gerçekten aracı boğmaya başladığına inandım.Zaten Burakta demişti bende söktüm diye.

Alt devirlerde evet ama üst devirlerde de daha atak olması lazım mirim, açık hava filtresiyle önceki aracımda kullandım, yakıtı arttırıp tok bir ses vermekten başka bir karını göremedim.. ayrıca alt devirlerde de ölüyor resmen motor..

Bencede bi görüş hatta garantili olması lazım bu işin öyle kafasına göre silinemez.. haberleşelim kardeşim.. :eek:key:

Sınavlarında başarılar bu arada ;)

Alt devirlerde evet ama üst devirlerde de daha atak olması lazım mirim, açık hava filtresiyle önceki aracımda kullandım, yakıtı arttırıp tok bir ses vermekten başka bir karını göremedim.. ayrıca alt devirlerde de ölüyor resmen motor..

Bencede bi görüş hatta garantili olması lazım bu işin öyle kafasına göre silinemez.. haberleşelim kardeşim.. :eek:key:

Sınavlarında başarılar bu arada ;)

teşekkür ederim Selçuğum :tşk:

Ceyhun eğerki serviste güncelleme sırasında yazılım silinmişse çok şanslısın buna sevinmelisin , çünkü güncelleme esnasında yazılımlı araçlarda beyin kitleyenler dahi var, sonra uğraş dur:eek:key:

valla dediğin gibiyse iyi yırtmışım.Sınavdan sonra gidicem bakalım bilgilendirirm sizi

Geri
Üst Alt