Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ssangyong bilen duyan kullanan varmı?

valla benim arkadaşda vardı. içini filan da bi güzel yaptırmıştı. kafalıklara kadar ekranlar filan...güzel bende beğenmiştim amaaaaa. sıkıştı 6 ayda satamadı en son 8 lira aşağısına verdi. müthiş zarar ettti ve tövbe etti.:)

valla benim arkadaşda vardı. içini filan da bi güzel yaptırmıştı. kafalıklara kadar ekranlar filan...güzel bende beğenmiştim amaaaaa. sıkıştı 6 ayda satamadı en son 8 lira aşağısına verdi. müthiş zarar ettti ve tövbe etti.:)

evet öyle bir problemde sözkonusu, 2. eli oldukça zarar

zihnimden kazısam iyi olacak :)

Ben bu tarz araçlara şöyle bakıyorum. Buna dacia da dahildir. Köyde dağa taşa sürmek için, darbe aldığında çok önemsemeyeceğin, yolların çok kötü olduğu mekanlarda kullanılmak üzere mümkünse ikinci araba olarak alınabilecek bir araç. Zararla satma ihtimali çok yüksek bir tip. Marmariste karşı komşumuzda merso nun yanında kullandıkları bir araç. Merso yla izmir bodrum yapıyorlar. Bunu da marmariste datçaya ve köylere giderken kullanıyorlar.

• Beğen
Reaksiyonlar: ULU
Geri
Üst Alt