Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

sprint booster hakkında

mtahakorkmaz

Kayıtlı Üye
Enginman01 nickli üyemiz sprint booster cihazına alıcı oldu ama bi sorun var onun aracı 2006 öncesi ben bunu 2011 leonda kullandım uyarmı bunu sormak istiyorum yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...

ben eski kasa leonlarda da kullanılıyor diye biliyorum leonum olduğu zamanda alacaktım...sonra bir sebepten dolayı vazgeçtim..
ama şunu bilmiyorum soket farkı var mı ?
ama 1M kasada da kullanıldığını biliyorum

bunlar her araca oluyor dıye bılıyorumda en garantısı satan yere sormak:)

ben bunu 2006 1.6 benzinli leonda denedim uydu tsida denedim uydu ama eski kasada hiç denemedim

bence uyar ya sonucta unıversal dıye bılıyorum bunlar

Gaz kelebeği olan bütün araçlara uyar. Seat VW Audi hepsi aynı diye biliyorum uymaması için neden yok bence. BTG Maslak satışını yapıyor ürünlerin arayıp bilgi alabilirsiniz.

yeni kasa 1.6 8v de denedim abi 2006 model olanında eski kasalar 2005 oluyor ama

2011 Leonda elektronik gaz kelebeği var ama 2005 Leonda Elektronik gaz kelebeği varmı asıl olan bu? Eğer gergi sistemi ile çalışıyorsa olmaz...
2005 Leonda gaz pedalına basılan sinyalleri beyine ileten elektronik potansiyometre olması lazım kısaca bence vardır diye tahmin ediyorum...

Sensorlu gaz kelebegı var engının arabasında.Yalnız soyle bır durum var sızın alırsverısınızı baltalamım ama engının arabasında yazılım var zaten bunu almasına gerek yok.

Geri
Üst Alt