Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Spoyler

KaraRR

Kayıtlı Üye
Arabama bugün Doğuş Maslak'tan spoyler sordum, 700TL dediler!! Ben Kasım'da aracı alırken 370TL gibiydi, ne oldu da bu kadar arttı merak ediyorum. Orijinal spoyleri başka bayiden daha ucuza temin eden var mı acaba?

Bir de Efe Polyester'deki spoyler fiber olmasını görmezden gelirsek orijinale göre daha kalın mı yoksa bire bir aynı mıdır?

eski kasada 3 kapı ile 5 kapı spoyler aynıydı yeni kasada da öylemi bilmiyorum ama uyumlu olma ihtimali var

Arka cam egimi dolayisi ile sc ile 5 kapi spoyleri ayni degil..

bence spoyler a orjinal şart değil ama düzgün yapan biyerden almak koşuluyla çünkü kalıplar arasında farklılık oluşabiliyor sanırım...

Kaya merhabalar ben aracıma efe polyesterden taktırdım orjinalden kalıp çıkartmışlar altındaki logosuna ürün koduna kadar hepsi var orjinalden farkı yok yani 700 Lira verilmez 350 de imkansız Efede 200 civarına hallediyorsun ben memnunum yani orjinal almayı tabiki isterdim ama spoilerda orjinale 500 lira fark vermek mantıksız geldi...

Geri
Üst Alt