Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Spoyler ve Marşpiyel

Erim Eryada taktılar. değişik oldu ama kullanmak zor, kaldırımlar falan birkaç kere yeniden monte ettirmek zorunda kaldım. Spoyler de Efeden aldım çok da memnunum bir dünya para vermediğim için.

Dikkat etmeye çalışırım abi bende senin aracın gibi yapmayı düşünüyorum .Orjinal tamponlarla lip,marşpiyel ve spoyler. Tamponları seviyorum zaten arabada siyah olduğu için pek batmıyor göze :)Fiyat olarak ne kadara yaptırdınız onuda öğrenebilirsem çok sevinirim

Sultanbeylide makyajli siyah bir leonda gormuştum araç orj jantlarla sadece masbiyel takmış çok ta hoş olmuştu..

Bende çok merak ediyorum istanbula gittiğimde hemen efe den yaptırcam spyler ve marşipyeli resimleri paylaşırım :)

Erim uzun zaman geçti yahu, spoyler fiyatını hatırlamam pek kolay değil. Marşpiyel için pek sıcak değilim, onu alırsam tamponlar ve jant lastik de girecek işin içine bi dünya zarar edecem. Bu haliyle epeyce güzel.

Evet faruk abi maşallah aracın sade ve güzel

Spoyler 250 lira boya dahil (şeker beyazı) efe polyesterde.

Kampanya vardı spoyler ve marşpiyel 350 tl diye ?

Geri
Üst Alt