Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Spoyler ve Marşpiyel

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında erim tarafından paylaşıldı.

1. erim

erim SCW Üyesi

469
    63
    28
    Makyajlı leonuma cupra spoylerı ve marşpiyeli taksam nasıl olur acaba ?araba şuan tamamen orjinal fikirlerinizi bekliyorum ..

2. _AS_

_AS_ SCW Üyesi

1.184
    138
    63
    Cupra spoileri ben taktırdım çok şık oldu aracın arkası doldu resmen bir parçası eksikmişte tamamlanmış gibi oldu:)
    Yanlız marşpiyeli ben olsam jantlar 18" falan olmadığı sürece taktırmam çok eğreti duruyor.

3. erim

erim SCW Üyesi

469
    63
    28
    Jant ve body kit yaptırcak şaun durumum olmadığı için biraz değişklik yapmak istiyorum ondan :)

4. bluerdem

bluerdem SCW Üyesi

253
    9
    18
    bende body kit yaptırdım, haftaya ya da en geç bu ay sonuna kadar 18 jantları da ekliyorum araca ama spoiler yaptıracak güvenilir ve uygun bi yer bulamadım :(

5. erim

erim SCW Üyesi

469
    63
    28
    Ben eğer karar verirsem efe polyestere yaptırıcam .

6. _AS_

_AS_ SCW Üyesi

1.184
    138
    63
    İlla jant body kit e gerek yok yay taktırıp alçaltma ile de çok şık durabiliyor orjinal jantlar:)
    Bu arada bende efe polyesterde cupra spoileri yaptırdım telefonla siparişi verdim 3 gün sonra boyalı şekilde taktırdım işçilik falan gayet iyi memnun kaldım tavsiye ederim:) Zaten siteye sponsor oldular yardımcı olurlar hertürlü.

7. erim

erim SCW Üyesi

469
    63
    28
    Fotoğrafları paylaşsan çok güzel olur aslında orjinal tamponla nasıl durduğunu merak ediyorum

8. SİMON

SİMON SCW Üyesi

3.408
    174
    63
    Efe polyesterden sadece spoiler yapilabiler olurda body ki alcak butce ayirirsan body kit yerine kw coilover alip araca yere bassan cok hos olur kendi tamponlriyla yere yakin leon cok tatli duruyor

9. fnasif

fnasif SCW Üyesi

5.483
    284
    83
    bence yakışır.

10. erim

erim SCW Üyesi

469
    63
    28
    Faruk abi gördüğüm kadarıyla sende orjinal tamponuna lip taktırdın sanırım ?Görüşlerini alabilir miyim ?serviste mi taktırdın acaba

Sayfayı Paylaş