Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Spoyler ve Marşpiyel

erim

Kayıtlı Üye
Makyajlı leonuma cupra spoylerı ve marşpiyeli taksam nasıl olur acaba ?araba şuan tamamen orjinal fikirlerinizi bekliyorum ..

Cupra spoileri ben taktırdım çok şık oldu aracın arkası doldu resmen bir parçası eksikmişte tamamlanmış gibi oldu:)
Yanlız marşpiyeli ben olsam jantlar 18" falan olmadığı sürece taktırmam çok eğreti duruyor.

Jant ve body kit yaptırcak şaun durumum olmadığı için biraz değişklik yapmak istiyorum ondan :)

bende body kit yaptırdım, haftaya ya da en geç bu ay sonuna kadar 18 jantları da ekliyorum araca ama spoiler yaptıracak güvenilir ve uygun bi yer bulamadım :(

Ben eğer karar verirsem efe polyestere yaptırıcam .

İlla jant body kit e gerek yok yay taktırıp alçaltma ile de çok şık durabiliyor orjinal jantlar:)
Bu arada bende efe polyesterde cupra spoileri yaptırdım telefonla siparişi verdim 3 gün sonra boyalı şekilde taktırdım işçilik falan gayet iyi memnun kaldım tavsiye ederim:) Zaten siteye sponsor oldular yardımcı olurlar hertürlü.

Fotoğrafları paylaşsan çok güzel olur aslında orjinal tamponla nasıl durduğunu merak ediyorum

Efe polyesterden sadece spoiler yapilabiler olurda body ki alcak butce ayirirsan body kit yerine kw coilover alip araca yere bassan cok hos olur kendi tamponlriyla yere yakin leon cok tatli duruyor

Faruk abi gördüğüm kadarıyla sende orjinal tamponuna lip taktırdın sanırım ?Görüşlerini alabilir miyim ?serviste mi taktırdın acaba

Geri
Üst Alt